Кримінальну справу проти жертви Ландіка вже закрили

  Кримінальне провадження проти Марії Коршунової за звинуваченням у завданні тілесних ушкоджень депутату луганської міської ради Роману Ландіку - закрили. Правоохоронці ленінського райвідділу міліції, які в грудні минулого року порушили провадження, не побачили складу злочину у її діях. Це 5 каналу підтвердили і в обласній прокуратурі.

  Нагадаємо, у ніч проти 4-го липня 2011 року в одному з луганських клубів місцевий депутат Роман Ландік жорстоко побив Марію Коршунову - відеозапис знущань широко розтиражували ЗМІ. У потерпілої діагностували численні забої та струс мозку. Як твердив сам депутат, він діяв у рамках самооборони - дівчина перша вдарила його графином. Утім, після інциденту Ландік утік із країни, розшукали його правоохоронці у Росії. 19 січня 2012 року Луганський райсуд визнав його винним та засудив до трьох років умовно. Нині у вищому спецсуді триває розгляд касації захисту Ландіка, утім сьогодні вже втрете розгляд відтерміновано - через хворобу адвоката.

  Галина Піддубна, прокурор: "Не може суд порушити право засудженого і розглядати без участі його захисника. Суд направляв, просив Ландіка з тим, щоб вирішити це питання. Але якщо людина хворіє, як перевірити?" 

  Попередній матеріал
  У Києві презентували виставку робіт французького художника з українським корінням [відео]
  Наступний матеріал
  "Amnesty Іnternational": уряд України не бореться з тортурами в міліції [відео]
  Теги:
  Loading...