Українці за кордоном
Українці за кордоном 5 канал

Криклій судитиметься з авіаперевізниками, які не заберуть своїх туристів з-за кордону

Читайте по-русски
Більш як три з половиною тисячі українців хочуть повернутися в Україну

Понад півсотню рейсів прийняв та відправив аеропорт "Бориспіль" відучора і до сьогодні.

В більшості випадків українці поверталися з Єгипту. Про це під час брифінгу повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Також заявив, що влада судитиметься з авіаперевізниками, які не заберуть своїх пасажирів з-за кордону, аби компенсувати кошти за їх повернення. Громадян все одно повертатимуть, проте, якщо робитимуть це за свій кошт, то звертатимуться із позовними заявами, аби компенсувати гроші.

Тим часом авіакомпанія SkyUp почала вивозити українців з Єгипту. Вранці до аеропорту "Бориспіль" вже вилетіли п'ять літаків, ще один – до Львова.

У Державній прикордонній службі інформують: від півночі 16 березня до 6-ї ранку сьогоднішнього дня з Польщі в Україну вже вдалося переправити майже три з половиною тисячі українців.

Заступник міністра закордонних справ Єгор Божок розповів, ще більш як три з половиною тисячі українців хочуть повернутися в Україну з-за кордону.

"Хочу нагадати всім за Чиказьку конвенцію, і хочу сказати: шановні перевізники, якщо ви продали квитки, то маєте вивозити пасажирів, повертати. Ми у будь-якому разі їх повернемо. Але якщо ми повертаємо за свій рахунок, ми будемо звертатися, звісно, з позивними заявами для того, щоб компенсувати ці кошти. Будь ласка, не спекулюйте на цьому, не підвищуйте вартість", – заявив Владислав Криклій.

Як повідомляв 5.UA, в Україні 18 березня о 12:00 припинять внутрішнє пасажирське міжміське сполучення: залізничне, автобусне та авіаційне.

Попередній матеріал
Ляшко пояснив, чому хочуть закрити метрополітен
Наступний матеріал
У Києві пасажирів без масок не пускатимуть до транспорту
Loading...

COVID-19 в Іспанії: за порушення карантину карають штрафами та ув'язненням

На карантині в Єгипті залишилися 750 українців – МЗС

Здивовані, що персонал без масок: як в аеропорту зустрічають українців, які повернулися з-за кордону

Українських туристів закрили на карантин у Єгипті – подробиці

Стало відомо про стан українців, у яких напередодні виявили коронавірус

Семеро українців, які були в літаку з інфікованою жінкою, відмовилися від карантину