5 канал

Кремль спробує обміняти Савченко на зняття санкцій Євросоюзу - Фейгін

Адвокат ув'язненої української льотчиці підкреслив, що російська сторона навмисне затягує обмін української льотчиці до червня

Головне завдання - добитися від Кремля строків, коли саме "їм стане вигідно". Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

Він прокоментував заяву Віри Савченко, що обмін льотчиці фактично зірвали: "Я по-іншому оцінюю ситуацію. Я вважаю, що вона досить транспарентна. Петро Порошенко звернувся публічно до Путіна з пропозицією обміняти Савченко на Єрофєєва та Александрова. Кремль, зокрема Пєсков, так і не відповів. Він сказав, що "ми розглянемо цю пропозицію, обговоримо з президентом Путіним". Але публічної відповіді не було… Я вважаю, що за наявності звернення Петра Порошенка мала бути публічна відповідь Путіна, а її не було. Тому якщо відповідальність і лежить на комусь, то на російській стороні".

Адвокат також наголосив: "В даному випадку вони відмовчуються і нічого не говорять. Тому я не вважаю, що зірвали політики, я вважаю, що зірвав Кремль, який справді відпустить Савченко, у мене немає жодних сумнівів, але коли йому це буде вигідно. А от добитися від Кремля строків, коли саме "їм стане вигідно", - це зараз найсуттєвіше завдання".

"Я вважаю, що вони затягують з відповіддю і діями, які потрібні для обміну, хоч прямого обміну не може бути - тільки або помилування, або виконання Конвенції про видачу засуджених – тоді Савченко можуть відправити в Україну. Іншого процесуального шляху немає. Я думаю, що їм цікаве червневе питання щодо видачі санкцій у Євросоюзі. Я думаю, що вони будуть приурочувати саме до цього моменту", - заявив Фейгін.

Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 13 квітня, адвокат Савченко Ілля Новіков розповів про стан Надії і переляк російських тюремників.

Попередній матеріал
Київський суд арештував майно дитячого табору "Артек"
Наступний матеріал
В Ужгороді у секретаря суду вкрали понад 1 млн гривень та коштовності
Теги:
Loading...

Литва ввела санкції проти 46 осіб із "списку Савченко"

Савченко зумисно ввели препарати, щоб фальсифікувати результати обстеження - адвокат

Російські лікарі не дозволили госпіталізувати Савченко

Російські медики обстежили Надію Савченко

Адвокат: стан здоров’я Савченко критичний

Фейгін: Розмови про швидке вирішення ситуації зі звільненням Савченко "є, м'яко кажучи, необґрунтованими"