5.ua

Крашкова вимагає від ґвалтівників один мільйон матеріальної та моральної компенсації [відео]

   

  Допит Ірини Крашкової розпочав другий  день судового засідання у «врадіївській справі». Запитання від прокурора тривали півтори години.

  Наталія Висоцька, процесуальний керівник у кримінальному провадженні по справі: «Вона стверджує, що вона впевнена... ґвалтували і т. д. про обставини злочинів, її били в автомобілі, вона не пам’ятає хто, і скільки разів».

  Наступні півтори години Крашкова згадувала подробиці трагічного для неї 26-го червня. Деякі запитання - зізнається постраждала - були провокаційними. А найбільше жінку вразила реакція Євгена Дрижака та Дмитра Поліщука.

  Ірина Крашкова, потерпіла: «Реакція людей у яких немає ані співчуття, ані совісті. Я хотіла побачити у їх очах хоч якусь краплю співчуття, але була наглість і все».

  Під час перерви робить заяву представник постраждалої Руслан Радецький. Крашкова визначилась із сумою компенсації за матеріальні та моральні збитки - мільйон гривень.

  Руслан Радецький, представник Крашкової: «Ці кошти будуть витрачатися на оздоровлення. Плюс - врахувати потрібно, що працездатність в неї впала. Їй буде важко знайти місце роботи. Працевлаштуватися для достойної заробітної плати. І це потрібно враховувати».

  Після перерви слухали свідків. Із запланованих 10 - допитали лише трьох, зокрема таксиста Сергія Рябиненка.

  Володимир Клименко, захисник Євгена Дрижака:«Ми его сегодня допросили в качестве свидетеля по изнасилованию и он хочет не хочет вынужден был ответить на мои вопросы, потому что в противном случае, он несет уголовною ответственность как свидетель. Мы лазейку в законе нашли для того чтобы его допросить».

  Слухатимуть свідків у суді і в четвер. Найближчі два тижні усі засідання залишатимуться закритими для преси.

  Трьох колишніх міліціонерів та таксиста - звинувачують у зґвалтуванні та замаху на вбивство Ірини Крашкової. 26-го червня на жінку напали, зґвалтували та намагалися вбити. У лікарні постраждала назвала імена кривдників. Інцидент спричинив масові акції проти свавілля правоохоронців. Жоден із підсудних свою провину - не визнав.

  Олена Мілова , Сергій Іщенко, Миколаїв «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Що чекає українських аграріїв у ЄС? [відео]
  Наступний матеріал
  Перша в світі вакцина від малярії з’явиться у продажу в 2014 році
  Теги:
  Loading...