Затримано співробітника СБУ Facebook / СБУ

"Кожного буде покарано": затримано співробітника СБУ, який торгував секретною інформацією

Голова спецслужби Василь Грицак наголосив, що й надалі кожен злочинний правоохоронець зазнаватиме покарання, незважаючи на його посаду, звання або послужний список

Співробітника Служби безпеки України, який торгував інформацією з обмеженим доступом, викрило Управління внутрішньої безпеки спільно з Головним слідчим управлінням СБ України, інформує прес-служба СБУ.

Повідомляється, що зловмисник хотів отримати 20,5 тис. грн за передачу даних, що були у його розпорядженні. Оперативники спецслужби затримали його під час передачі інформації.

"Це затримання є ще одним підтвердженням того, що спецслужба продовжує очищення власних лав. Кожного співробітника СБУ, який вчинить злочин, буде викрито та покарано, не зважаючи на його посаду, звання або послужний список", – наголосив голова спецслужби Василь Грицак.

/
/
/

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 163 та ч. 3 ст. 368 КК України. Затриманому повідомлено про підозру. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Зазначається, що з моменту призначення головою СБУ Грицака, Управління внутрішньої безпеки затримало 41 співробітника спецслужби за вчинення різних злочинів.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала екс-міліціонерів та військового, які вимагали 200 тисяч доларів.

Попередній матеріал
У Кремлі питання розміщення озброєної місії ОБСЄ на Донбасі назвали "евентуальними розмовами"
Наступний матеріал
У Києві на 90-му році пішов з життя видатний економіст Богдан Гаврилишин

СБУ затримала організаторку банди, що викрадала людей за викуп

СБУ: на хабарі погорів начальник одного з відділів міграційної служби Київщини