Daroo.ru

У Кремлі питання розміщення озброєної місії ОБСЄ на Донбасі назвали "евентуальними розмовами"

  Раніше повідомлялося, що під час переговорів "нормандської четвірки" Путін погодився на розміщення поліцейської спостережної місії

  У Кремлі заявили, що лідери "нормандської четвірки" в Берліні не обговорювали розміщення збройної місії ОБСЄ на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону. Натомість, президент РФ Володимир Путін лише дав "потенційну згоду". Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

  "Що стосується певної силової поліцейської місії ОБСЄ, збройної, я хочу наголосити – йшлося виключно про табельну зброю, – то на евентуальну ідею такої місії, дійсно, президент Путін відреагував потенційною згодою", – зазначив Пєсков.

  "Але справа в тому, що це саме евентуальні розмови. Поки що немає місії і немає розуміння ОБСЄ, як цю місію можна сформувати, де її розміщувати і так далі. Про це розмови не велися і не могли вестися, оскільки це дуже предметна розмова, яка залежить від багатьох обставин", – повідомили у Кремлі.

  Крім того, Пєсков зазначив, що "в цілому на потенційну ідею такої місії при необхідності всі погодилися, але це поки не має конкретного наповнення".

  Натомість, щодо згоди Москви на розміщення збройної місії ОБСЄ на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону Пєсков сказав: "Поки ніхто не говорить про те, де така місія могла б розміщуватися, вона поки не існує".

  Нагадаємо, за підсумками переговорів глав країн "нормандського формату", Президент Петро Порошенко заявив, що Путін підтримав необхідність введення озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

  Дивіться також: Путін поділився своїм розумінням підсумків переговорів "нормандської четвірки"

  Попередній матеріал
  У МЗС викликали представника Сирії через заяви щодо Криму
  Наступний матеріал
  "Кожного буде покарано": затримано співробітника СБУ, який торгував секретною інформацією

  Для проведення виборів на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ недостатньо – експерт

  Путін підтримав необхідність введення озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі – Порошенко

  Порошенко – Путіну: "Ти просто перестань стріляти!"

  Путін відмовився повернути окуповане Дебальцеве під контроль України – ЗМІ