5 канал

Для проведення виборів на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ недостатньо – експерт

Для того, щоб спокійно проводити вибори в окупованому Донбасі, потрібно забезпечити низку речей – поліцейської місії ОБСЄ недостатньо

Для проведення виборів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей поліцейської місії ОБСЄ недостатньо. Про це в ефірі "5 каналу" заявила виконавчий директор Українського центру європейської політики Любов Акуленко.

"Проведення виборів на даному етапі є досить небезпечним. Для нас перше питання – це безпека. І те, що зайде туди навіть воєнізована мілітаризована місія ОБСЄ, цього не є достатньо", – зазначила вона.

Акуленко зауважила: "Для того, щоб там (на Донбасі – 5.ua) спокійно проводити вибори, потрібно ще забезпечити низку речей: потрібно, щоб відбувся обмін військовополоненими та людьми, яких незаконно затримали, потрібно дати право голосування на виборах лише українцям, які були зареєстровані в Донецькій і Луганській областях до 1 квітня 2014 року, потрібно заборонити, щоб у виборах брали участь люди, які здійснювали злочини проти України та проти українського народу, потрібно забезпечити незалежний доступ українських ЗМІ".

Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко, ухвалення закону і проведення виборів на Донбасі є нереалістичним, поки не буде безпекових зрушень.

Попередній матеріал
Терористи поранили мирного жителя під час обстрілу Станиці Луганської
Наступний матеріал
Tesla Motors опублікувала вражаюче відео електрокара з новим автопілотом у русі

Геращенко – на заяву представника ОБСЄ: "У Мінську ніякий закон про вибори на Донбасі не напрацьовується"

Відео: Порошенко гостро відповів російським журналістам про вибори на Донбасі

Меркель після зустрічі з Гройсманом: Вибори на Донбасі нині неможливі

Теоретично законопроект про вибори на Донбасі може з'явитися в Раді, але немає перспектив його прийняття - Парубій

Голова Комітету виборців України: У найближчі роки провести вибори на Донбасі неможливо

5 канал - трансляція наживо