Поки на фронті відносно тихо, робота кипить у ремонтних підрозділах. Бригади поспішають повернути на передову техніку, яка вийшла з ладу. Більше про це – в сюжеті Вікторії Ковальової.
Микола за освітою токар, проте в рембаті служить третій рік ковалем. Професійні навички здобув від батька. Виявилося, що в підрозділі залишилося ковальське горно, яке впродовж багатьох років не використовувалось.
"За це їм дякую – за те, що вони не змарнували, а зберегли. Оце діло, а люди знайдуться робити!" – переконаний військовий.

Поки на фронті відносно тихо, ремонтники поспішають привести до ладу усю техніку підрозділу.
"Кожна машина виконує свою роль і кожна машина має бути справна. І ми цим займаємося. Намагаємося випускати якомога скоріше, щоб вони завжди були в бойовому строю", – розповідає боєць Ігор.

Чоловік лагодить автомобілі. Його побратим Анатолій – броньовики.
"Всю бронетанкову техніку – БТРи, БРДМи, танки, ВС-3 і так далі. Все, що відноситься до бронетанкової служби. Масло замінюємо, свічі запалювання, подушки, аби працювала машина", – зазначає Анатолій.
На ремонт кожної машини, за наявності необхідних запчастин, йде не більше двох діб. Спершу на передову виїжджають ремонтні групи. Незначні несправності ремонтують на місці. У випадку більших проблем, техніку евакуюють у тил і ставлять на колеса на безпечній відстані.

Професіоналізму у підрозділі досягли завдяки переходу на контрактну армію, переконаний Юрій.
"Люди набираються досвіду і залишаються в армії. Це сприяє тому, що швидше відновлюють, краще відновлюють техніку. І швидше, і якісніше. У нас просто дуже хороший рембат, який допомогає своїм підрозділам", – наголошує військовий Юрій.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"
Дивіться також фотогалерею за темою:
Особлива реліквія: підбитий сепаратистами танк ЗСУ перетворять на меморіал – ФОТО