Авто на єврономерах
Авто на єврономерах 5 канал

Кошти від розмитнення авто на єврономерах спрямують на індексацію пенсій – Президент

Йдеться про пенсії, які не були проіндексовані кілька років тому в силу обставин – військових, бюджетних

Президент Петро Порошенко закликав власників автомобілів з іноземною реєстрацією скористатися останніми днями дії пільгового періоду для легалізації своїх машин. Це сприятиме не лише наповненню бюджету Пенсійного фонду, а й дозволить провести індексацію пенсій.

"Чому це так важливо для мене як для Президента? Тому, що мова йде про наповнення Пенсійного фонду. Вже зараз 5 мільярдів гривень надійшли до Пенсійного фонду", – повідомив Глава держави під час наради.

Він також нагадав, що лишилося, фактично, 11 днів до завершення пільгового періоду розмитнення таких автомобілів. "Зараз темп йде хороший", – констатує Порошенко.

За його словами, показник розмитнення авто на єврономерах нині вищий, аніж той, що прогнозували експерти, адже фахівці "при розрахунках показників бюджету були набагато більш обережними і песимістичними".

"Це дає можливість нам вирішити питання індексації тих пенсій, які не були проіндексовані у 2015-2016 роках в силу обставин – військових, бюджетних", – наголосив Президент.

Він додає: нині найбільше потребують захисту пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію. Це одна з найгостріших та найболючіших соціальних проблем для України.

Крім того, Петро Порошенко переконаний: має бути нормативно врегульовано питання "задвоєння" штрафів та зменшено кількість довідок, сертифікатів, які вимагаються під час такої реєстрації. Згадав Глава держави і про термінали, де мають перебувати такі авто під час оформлення. Президент нагадав: на державних терміналах є можливість перебувати безкоштовно.

Як інформував 5.UA, штрафи для власників "євроблях" від літа істотно зростуть.

Нагадаємо також, що в Україні розмитнили понад 65 тисяч "євроблях". Йдеться про період з 25 листопада 2018 року по 31 січня.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Mercedes з єврономерами протаранив дві машини, водій тікав у парк – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У МОЗ розводять руками: один із найзатребуваніших препаратів від грипу зник із київських аптек
Наступний матеріал
Любителі "легких політичних грошей" опинилися в безглуздому становищі через фейкові мітинги
Loading...