Ганна Соломатіна
Ганна Соломатіна 5 канал

Справа корупції в НАЗК: адвокат просить в СБУ охорону для Соломатіної

Раніше співробітниця агентства повідомила про фальсифікації в НАЗК

Ганні Соломатіній – співробітниці Національного агентства з питань запобігання корупції, яка заявила про корупцію в ньому – просить надати охорону від Служби безпеки її адвокат. Як повідомили в СБУ, цю заяву розглянуть у передбаченому законом порядку, передає "5 канал".

Крім того, у Службі безпеки заявили, що сьогодні отримали від НАБУ матеріали кримінального провадження про можливі зловживання у НАЗК. Адвокат Богдан Яворський запевняє, що Ганна Соломатіна готова співпрацювати зі слідчими як НАБУ, так і СБУ.

"Прийшов саме з метою подати заяву до Служби безпеки України, щоб забезпечити Ганні Соломатіній охорону. Охорона працівниками НАБУ, в зв'язку з передачею справи до СБУ, була знята. Соломатіній може загрожувати небезпека. Саме тому працівники НАБУ також забезпечили їй охорону. Інформували про те, що якісь незрозумілі люди за нею ходять. Але більше детально нам нічого не повідомляли", – розповів Яворський.

Адвокат також повідомив, що нині Ганна Соломатіна перебуває на лікарняному, а з 1-го грудня планує вийти на роботу. Вона писала заяву про звільнення, але юридично не звільнена.

Нагадаємо, 14 листопада керівник департаменту НАЗК заявила, що перевірку електронних декларацій фальсифікує і контролює "куратор" з Адміністрації Президента.

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
Справу про вбивство Олеся Бузини передали до суду – прокуратура
Наступний матеріал
У МВС розповіли, хто контролюватиме дотримання ПДР на українських дорогах
Loading...