Е-декларації
Е-декларації twitter.com

Можлива фальсифікація та знищення документів у НАЗК: подробиці скандалу з деклараціями

Екс-глава департаменту в НАЗК стверджує, що наразі працівники агентства знищують документи, які можуть довести протиправну діяльність

Екс-співробітниця НАЗК Ганна Соломатіна оприлюднила список із прізвищами тих, хто причетний до можливих фальсифікації документів у Національній агенції із запобігання корупції. Як передає "5 канал", вона мала виступати на засіданні комітету Верховної Ради з питань запобігання корупції, але він так і не розпочав роботу – його члени не змогли узгодити порядок денний.

За словами Соломатіної, яка очолювала Департамент фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК, вона замовила аудит роботи департаменту від початку січня до кінця червня 2017 року. Тобто до того моменту, коли вона обійняла посаду керівника. За висновками перевірки, документи про спецперевірки чиновників підписував замість голови НАЗК її заступник.

Соломатіна стверджує – нині працівники агентства нібито знищують документи. Організувати висновки за перевірками її просила сама чільниця агенції, а курувала роботу НАЗК – людина з Адміністрації Президента.

"Це Олексій Горащенков. Один висновок – дата, номер. І інший – дата, номер. Також підписані паном Радецьким. Інформації про спецперевіри, відповідно до закону про запобігання корупції, повинен підписувати керівник установи. Тому пан Радецький підписував більше 4 тис. інформацій по спецперевірках – не знаю, хто йому давав такі вказівки. Пані Корчак безпосередньо підходила до мене з пропозицією, щоб були висновки по перевірках без проблем по Разводовському та депутату Бандурову. В НАЗК почали знищувати документи", – зазначила Соломатіна.

А от у Національному агентстві із запобігання корупції дані, що їх оприлюднила Ганна Соломатіна, назвали неправдивими. Більше того – позивалися на неї до суду.

В агентстві заперечили інформацію, що його працівники знищують документацію, яка може стати доказом протиправної діяльності. І також зазначили – Соломатіна від 31 жовтня не є працівницею установи, оскільки звільнилася за власним бажанням.

"У нас електронна система документообігу. Всі документи, які заходять, реєструються. Як їх можна знищити? У працівника, який їх нам відправляє,  залишаються копії. Давайте говорити тут конкретними фактами про конкретні документи, про конкретну кореспонденцію, яка надходить", – наголосив член НАЗК Олександр Скопич.

Дивіться також фотогалерею:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Мінську домовилися про розмінування району Донецької фільтрувальної станції
Наступний матеріал
Трагічна пожежа в Одесі: директора табору "Вікторія" відпустили з-під варти
Loading...