Коронавірус
Коронавірус Depositphotos

Коронавірус в Україні та світі: оперативні дані

Читайте по-русски
Кількість офіційно хворих на планеті – перевищила 300 тис.

В Україні нині зафіксовані 47 лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19. Такі дані оприлюднили у Міністерстві охорони здоров'я станом на 10-ту годину неділі, 22 березня.

Найбільше недужих залишається на Буковині – 25 підтверджених випадків. Дев'ять людей підчепили коронавірус у Києві. Чотири випадки підтвердили на Київщині. По двоє заслабли на Івано-Франківщині, Житомирщині та Дніпропетровщині. По одному хворому підтвердили у Тернопільській, Донецькій областях та у Львові.

Кількість летальних випадків не змінилася – від COVID-19 померли три людини. Це 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка на Івано-Франківщині та 33-річна у Чернівецькій області. Одна людина одужала на Буковині – це чоловік, інфікування якого стало першим підтвердженим випадком в Україні.

Статистика COVID-19 в Україні
Статистика COVID-19 в УкраїніМОЗ

Загалом у світі коронавірус від початку його поширення підхопили понад 308 тис. людей. З них майже 96 тис. – повністю одужали. Досі хворіють – майже 200 тис. Кількість померлих – понад 13 тис. Більшість із них – це громадяни Італії та Китаю.

Китай очолює п'ятірку країн із найбільшою кількістю захворювань і з найвищою смертністю. Від грудня минулого року тут підхопили коронавірус понад 81 тис. осіб. Переважна більшість із них одужала – 72 тис. Найгірша ситуація досі – в Італії. Тут зафіксовано понад 53 тис. випадків ураження коронавірусом. І 42 тис. – досі хворіють. Понад 20 тис. хворих у таких країнах як у США, Іспанії, Німеччині та Ірані.

Нагадаємо, напередодні у Києві було зареєстровано сім нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Попередній матеріал
Війська РФ гатили з мінометів, український армієць поранений – штаб ООС
Наступний матеріал
Армія долучається до забезпечення громадської безпеки під час карантину
Loading...