5 канал

Корчілава: Хабар у Грузії взяти неможливо, відразу закриють

Нововведення в податкове законодавство Грузії: якщо компанія отримала прибуток та інвестує цей прибуток у свій розвиток на території країни – податок нуль

Колишній прес-аташе посольства Грузії, блогер та журналіст Бачо Корчілава у програмі "ЗА ЧАЙ.com" на "5 каналі" проаналізував політичну ситуацію у Грузії після завершення виборів до парламенту та розповів про те, що зараз не відбувається "відкочення реформ Саакашвілі".

"Вони (партія влади "Грузинська мрія" – 5.ua) якісь проекти Саакашвілі не взяли, це кілька проектів, а решту продовжили розвивати, тому що розуміли, якщо вони не будуть розвивати і робити ці проекти, все буде погано. Особливо у плані економіки", – зазначив він.

Як приклад такого проекту Корчілава згадав нововведення в податкове законодавство Грузії. Відповідно до нього, якщо компанія отримала прибуток та інвестує цей прибуток у свій розвиток на території Грузії – вона не сплачує податків.

Журналіст продовжив: "Або ось зовсім недавно при Саакашвілі розпочатий проект, побудували семизірковий готель, це єдиний семизірковий готель у цьому регіоні – це велике казино. Всі світові бренди на узбережжі теж будуються. У чому момент полягає – "Грузинська мрія" не відновила дипломатичні відносини з Росією. У Грузії відкрився величезний тренувальний центр НАТО, який готує військових під Афганістаном".

Нарешті, Корчілава розказав, чи стали у Грузії жити багатше: "Звичайно. У мене дочка заміжня, у мене зять, який довго вчився і пішов працювати. Він на двох роботах, одна недержавна, де він отримує набагато більше. Інша державна – працює в тюремній лікарні доктором. Зарплата його становить на даний момент трохи більше $700. Хабар там взяти неможливо, там відразу закриють. Там постійно контроль за цим і це нікуди не поділося".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Корчілава розповів, чому Черновецький програв вибори у Тбілісі – інтерв'ю

Попередній матеріал
В інтернеті просили за немовля 5 тис. євро - поліція розслідує справу
Наступний матеріал
В районі Авдіївки бойовики вели обстріли з гранатометів, кулеметів і мінометів
Теги:
Loading...
Корчілава розповів, чому Черновецький програв вибори у Тбілісі – інтерв'ю

Корчілава розповів, чому Черновецький програв вибори у Тбілісі – інтерв'ю

До парламенту Грузії пройшли три партії – підраховано 99,9% голосів

До парламенту Грузії пройшли три партії – підраховано 99,9% голосів

У парламент Грузії пройшла партія Саакашвілі

У парламент Грузії пройшла партія Саакашвілі

Грузинський політолог: Саакашвілі з грузинської політики нікуди не йшов

Грузинський політолог: Саакашвілі з грузинської політики нікуди не йшов