Вибори в Грузії 5 канал

У парламент Грузії пройшла партія Саакашвілі

"Грузинська мрія" набирає більше 50% голосів, "Єдиний національний рух" - понад 26%. Прихильники ЄНР заявляють про фальсифікації

У парламент Грузії, за попередніми підрахунками, проходять лише дві партії - "Грузинська мрія - Демократична Грузія" і "Єдиний національний рух", передає видання Deutsche Welle.

Такі дані отримані після обробки 59,783% виборчих бюлетенів по всій країні. Правляча партія "Грузинська мрія - Демократична Грузія" отримала майже 50,16% голосів, а засноване і очолюване колишнім президентом країни Міхеїлом Саакашвілі "Єдиний національний рух" (ЄНР) - 26,65%.

Не виключено, що прохідний п'ятивідсотковий бар'єр також подолають "Альянс патріотів Грузії - Об'єднана опозиція", "Держава для народу" і "Вільні демократи", які набирають відповідно 4,8%, 3,7% і 3,9% голосів.

Представник грузинського ЦВК Ганна Микеладзе заявила, що всього в парламентських виборах 8 жовтня взяли участь 51,63% що мають право голосу. Такими, що відбулися вибори будуть визнані при будь-якій кількості тих, хто проголосував.

Прихильники партії ЄНР в ніч на неділю, 9 жовтня, розпочали акцію протесту біля будівлі ЦВК в Тбілісі. Представники партії стверджують, що вибори фальсифікуються, а прихильники "Грузинської мрії" здійснюють погроми в тих виборчих дільницях, де перемагає ЄНР. 

Попередній матеріал
В армії Латвії оголошена підвищена готовність: до кордону країни стягнуті війська Росії
Наступний матеріал
Запланованого на сьогодні розведення сил у Станиці Луганській не відбудеться
Теги:
Loading...
На виборчій дільниці на півдні Грузії спалахнули масові заворушення і сутички з поліцією – відео

На виборчій дільниці на півдні Грузії спалахнули масові заворушення і сутички з поліцією – відео

У Грузії завершилися парламентські вибори: з'явилися перші дані екзит-полів

У Грузії завершилися парламентські вибори: з'явилися перші дані екзит-полів