Медичні закупівлі
Медичні закупівлі Depositphotos

Конфлікт із "Медзакупівлями": МОЗ змінює компанію для придбання вакцин від COVID-19

Читайте по-русски
Раніше держпідприємство звинуватило Степанова у зриві контрактів на постачання вакцини

Літературною творчістю, що підриває авторитет України на міжнародній арені, назвав очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу заяву генерального директора держпідприємства "Медичні закупівлі України".

Раніше Арсен Жумаділов звинуватив міністра охорони здоров'я у зриві контрактів щодо постачання вакцини від коронавірусу в Україну. А вимогу погоджувати поставки препаратів із міністерством назвав неправомірною та наголосив, що з січня має намір відмовитися від цього.

Максим Степанов усі закиди посадовця відкидає. Міністр запевняє, що Україна продовжує вести перемовини з виробниками вакцин, і після підписання нових договорів він одразу про це повідомить. Окрім цього зазначив, що найближчим часом МОЗ змінить компанію, яка займатиметься закупівлею вакцин.

"Автор своїми дописами дискредитує нашу державу перед іншими країнами. Він почав погіршувати нашу позицію в перемовинах. Це вже не жарти. Саме тому така реакція. Найближчим часом ми змінимо компанію, яка виконуватиме функцію щодо закупівлі вакцин. Ми не можемо ставити під ризик забезпечення вакциною України через те, що комусь хочеться писати дописи в соцмережах і отримувати хвилинку слави", – заявив очільник Міністерства охорони здоров'я.

Попередній матеріал
На Волині браконьєри намагалися вполювати червонокнижного лебедя – птаха рятували понад 3 години
Наступний матеріал
Чому збили "боїнг" МАУ в Ірані: подробиці про фільм-розслідування "Таємниця загибелі Ромео"
Loading...