Компенсації нарахували постраждалим від вибухів у Дніпропетровську

  Компенсації нарахували постраждалим від вибухів у Дніпропетровську. Гроші - надійшли на рахунки, відкриті в "Ощадбанку". Розмір виплат - встановлювали залежно від тяжкості поранень.

  Потерпілі отримали від двадцяти до трьохсот тисяч гривень. Про виплати - хворі говорять без ентузіазму, кажуть - здоров’я дорожче. Чотири вибухи прогриміли в Дніпропетровську тиждень тому. Тоді постраждало 30 людей. Десятеро з них і досі - у медзакладах. Лікують усіх державним коштом. Загалом на компенсації  травмованим уряд  виділив півтора мільйона гривень.

  Володимир Семенюк начальник головного управління праці та соцзахисту населення, Дніпропетровської облдержадміністрації: "Найбільшу суму допомоги отримав чоловік, який тяжкі ушкодження з втратою лівої руки – 360 тисяч гривень, з них 200 – матеріальна допомога і 160 на придбання протезу, ще три чоловіки також з тяжкими ушкодженнями по 150 тисяч, всі інші в залежності від рівня тяжкості отримали від 20 до 50 тисяч гривень".

  Валерій Рутковський постраждалий від вибухів: "Я человек не прихотливый, мне достаточно…часть мне на протезирование и на личные нужды".

  Раїса Грозь постраждала від вибухів: "Я не знаю, сколько, но сказали, что да…лучше б этого не было, а денег не давали. Дают – спасибо".

  Попередній матеріал
  Лейбористи виграють на виборах у місцеві органи влади у Великій Британії
  Наступний матеріал
  Правоохоронців, яких звинувачують у побитті 2 львів`ян на час слідства утримуватимуть у СІЗО
  Теги: