Лейбористи виграють на виборах у місцеві органи влади у Великій Британії

  Лейбористи виграють на виборах у місцеві органи влади у Великій Британії. За попередніми підрахунками, в Англії та Вельсі вони уже набрали 39 відсотків голосів.

  Зокрема, лейбористи перемогли в другому за розміром місті країни - Бірмінгемі. На другому місці - консерватори. Натепер підрахували близько половини голосів. Цьогоріч на дільницях зафіксували рекордно низьку явку близько 30 відсотків. Напередодні одночасно з муніципальними відбулися й вибори мера Лондона. Початок підрахунку голосів у столиці довелося відкласти через проблеми з електрикою. Утім, натепер лічити бюлетені уже почали. За попередніми даними, виграє - чинний мер, консерватор Борис Джонсон.

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Передусім, я хочу вибачитися перед консерваторами - членами муніципальних рад, які втратили свої посади. Зараз тяжкі часи, і немає простих рішень. Все, що ми можемо ухвалювати складні рішення й боротися з боргами, дефіцитом і зруйнованою економікою, яку ми отримали в спадок. Ми працюватимемо і далі на користь країни".

  Ед Мілібенд, лідер опозиційної лейбористської партії: "Моя мета - змінити на краще життя народу. Люди страждають від рецесії, дій уряду, підвищення податків для бідних і зменшення їх для багатіїв. Повірте, ми, лейбористи, можемо змінити цю країну так, щоби вона працювала на вас. Ми справдимо бажання британців".

  Попередній матеріал
  Масові протести тривають під міністерством оборони Єгипту
  Наступний матеріал
  Компенсації нарахували постраждалим від вибухів у Дніпропетровську
  Теги: