Правоохоронців, яких звинувачують у побитті 2 львів`ян на час слідства утримуватимуть у СІЗО

  П`ятьох правоохоронців, яких звинувачують у жорстокому побитті двох львів`ян у піцерії, на час слідства утримуватимуть у СІЗО. Таке рішення ухвалив суддя галицького райсуду Львова.
  Мотивував - серйозністю звинувачень і тим, що підсудні можуть перешкоджати слідству.  Ще одного правоохоронця звільнили під заставу. 21го квітня шестеро міліціонерів приїхали на виклик працівників кафе, які стверджували, що двоє відвідувачів поводяться нахабно. Сталася бійка, відвідувачі закладу зазнали тяжких травм. Родичі та колеги  затриманих правоохоронців сьогодні під судом провели акцію на їхню підтримку. Кажуть - готові писати заяви на звільнення, якщо слідство буде упередженим. Натомість адвокат потерпілих переконаний – затримані мають перебувати у СІЗО і не бачить жодних правопорушень з боку відвідувачів закладу.

  Андрій Голод, адвокат потерпілих: "Це що вони зігнали злість на холодильнику і відштовхнули працівника пі церії це вже були наслідки. Прошу зауважити вони не били її, а на запитання навіщо викликали працівників охорони, працівники бару не могли нічого внятно роз»яснити і свою злість хлопці зігнали на холодильнику".

  Марта Бардила, дружина правоохоронця: "Хочу від суду справедливості, щоби об`єктивно судили нашу міліцію. Яку наразі у нас в Україні мають за нікого. І я вважаю на хлопців які в 5 ранку п»ють пиво і на них викликають міліцію, значить була причина на то".

  Андрій Колодій, працівник УДСО: "Хлопці згідні, якщо буде тиск з нашої з керівництва на нас, будуть писати заяви на звільнення і масово".
  Попередній матеріал
  Компенсації нарахували постраждалим від вибухів у Дніпропетровську
  Наступний матеріал
  День вишиванки відсвяткували у Чернівцях [відео]
  Теги: