Ігор 'Тополя' Мазур 5 канал

Командир розвідроти УНСО розказав, чим "схожі" Шухевич та Янукович

Ігор Мазур розповів, що за ґратами можна бути людиною і можна знаходити людей

Командир розвідувальної роти УНСО та член Проводу УНА-УНСО Ігор "Тополя" Мазур у програмі "ЗА ЧАЙ.com" на "5 каналі" поділився враженням від 3 років, що він був вимушений провести у в'язниці.

На питання, чи полюбив Мазур "шансон", військовий неочікувано поділився цікавою історією: "Мені пан Шухевич Юрій розказував, що у нього була розмова з Януковичем, і коли той приїжджав і хотів, щоб їх підтримала еліта, громадськість Львова під час певних всіх моментів. І Шухевич як мудра людина каже – у нас схожі життя, ви свого батька майже не знали, і я свого батька не знав. Каже, ви були в інтернаті в Сталіно, і ви були в інтернаті в Сталіно, ви два рази сиділи у тюрмі, і я два рази сидів у тюрмі".

Він продовжив: "Це як порівняння, але сарказм, може не сарказм. Це був розрив мозку у того ж самого Януковича, коли він думав, що він як Шухевич у деякій мірі, але реально він не Шухевич. Він мабуть зрозумів, що його підколюють, але не до кінця".

У підсумку, Тополя розповів, що залишилося від в'язниці, крім здоров'я, яке довелося лікувати: "Так, туберкульоз, який мені там подарували. Залишилося те відчуття, що там можна бути людиною і можна знаходити людей. Там були якісні люди, з якими можна було цікаво поговорити, це коли вже зона пішла, там більше людей. Вони тебе знаходять, ти їх знаєш через когось".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Командир розвідроти УНСО розказав, що Росія вже у 1993 р. збиралась забрати Крим – інтерв'ю

Читайте також: Корчілава розповів, чому Черновецький програв вибори у Тбілісі – інтерв'ю.

Попередній матеріал
Президент відвідав зону АТО
Наступний матеріал
Президент представив нову голову Харківської ОДА

Командир розвідроти УНСО розповів, що Росія вже у 1993 р. збиралась забрати Крим – інтерв'ю

Державна зрада: За висновками ГПУ діяльність Януковича була підпорядкована інтересам РФ