коляда у Львові 5.ua

Колядку "Нова радість стала" одночасно заспівали українці у Краматорську, Харкові та Львові

Кілька сотень людей рівно опівдні виконали різдвяну пісню на головних площах міст. 

На центральній площі, біля головної ялинки міста, гуртуються львів'яни. Охочих заспівати колядку чимало. До флешмобу приєднуються і дорослі, і діти. Коли ж годинник пробиває дванадцяту, усі гучно розпочинають колядувати.

Взяла участь у флешмобі й киянка Наталія Ібрагімова. До Львова на свята жінка приїхала з друзями. Каже, завдяки таким заходам, ще більше підсилюється різдвяна атмосфера.

"Нова радість у світі повинна бути. Якби всі люди хотіли цієї нової радості, в нашій Україні було б все добре. Нова радість не тільки для нас сьогодні, нова радість повинна для всіх бути, особливо, щоб хлопці наші почули, які сьогодні на фронті", - сказала вона.

Одночасно колядку виконали у трьох містах – Краматорську, Харкові та Львові. Організатори заходу кажуть, наступного року планують збільшити кількість міст-учасників флешмобу в кілька разів.

"Ідея прекрасна, бо коли ми говоримо про вислів Схід і Захід разом, це часом немає прикладного значення. Але коли вся Україна колядує разом в один момент – це є формула, коли всі українці разом", - зазначила співорганізатор флешмобу Тетяна Пилипець.

Всього кількох хвилин забракло вокальному колективу з Сумщини, щоб встигнути взяти участь у заході. Але гості Львова, довго не роздумуючи, вирішують виконати для глядачів ще одну колядку й привітати усіх з Різдвом.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
Розенко: Уряд не допустить скорочення персоналу в бюджетній сфері та переведення працівників на неповний робочий день
Наступний матеріал
Деякі банки з України "перепродують" своїх боржників російським колекторам, і ті надсилають "листи щастя" мешканцям Криму – правозахисник
Loading...

Як пройшов Святвечір у Києві: Наїдки – нужденним, колядки – пасажирам вокзалу

Незвичайний флешмоб: У центрі Києва дві тисячі хористів заспівали колядки

"Піккардійська терція" спільно з бійцем НГУ записали колядку про війну на Сході

Сюрприз шанувальникам: "ДахаБраха" заспівала старовинну колядку для глядачів 5.UA

Рекорд України з наймасовішого виконання колядки у Черкасах офіційно підтвердили

5 канал - трансляція наживо