5 канал

"Піккардійська терція" спільно з бійцем НГУ записали колядку про війну на Сході

"Молитву на Різдво" презентують уже 19 грудня на Святого Миколая

Гурт "Піккардійська терція" разом із нацгвардійцем Зиновієм Медюхом записали колядку про війну на Сході. Її назвали "Молитва на Різдво". Музичний твір створили у рамках проекту "Пісні Війни", - передає " 5 канал".

Боєць Зиновій розповідає, колядку написав дорогою додому з передової. "Молитва на Різдво" - це розповідь про сім'ю військовослужбовця, який боронить Україну. Щоб він на Різдво повернувся додому живим, Святого Миколая просять дружина та двоє маленьких дітей. Аранжування твору виконав художній керівник гурту "Піккардійська терція" Володимир Якимець.

"Якщо в нас війна, то це нова сторінка в українській історії, то звичайно це є і нова сторінка в українській музиці",- каже художній керівник  "Піккардійської терції" Володимир Якимець.

Як стало відомо, колядка увійде до альбому "Пісні війни". Цей проект створили задля того, щоб передати українцям емоції, пережиті на війні. Альбом планують видати до Дня захисника України наступного року.

Проект пісні війни триває сім місяців. Упродовж цього часу на цій студії вдалося записати уже шість пісень. Музичний твір "Молитва на Різдво" презентують уже 19 грудня на Святого Миколая.

Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
Корейський парламент проголосував за імпічмент президента Пак Кин Хе
Наступний матеріал
Польща підтримує введення на Донбас поліцейської місії ОБСЄ - глава МЗС країни

Сюрприз шанувальникам: "ДахаБраха" заспівала старовинну колядку для глядачів 5.UA

Козацькі пісні включили до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО

Український гурт присвятив воїнам АТО дивовижний кавер на пісню Ляпіса Трубецького

Українська співачка підготувала вражаючий кліп до Дня Збройних сил