акція "Хто підняв руку на Балуха"
акція "Хто підняв руку на Балуха" 5 канал

"Хто підняв руку на Балуха": під стінами МВС розпочалась акція

Читайте по-русски
Кілька депутатів від "Європейської солідарності" пішли на прийом до Арсена Авакова

Під стінами Міністерства внутрішніх справ розпочалась акція "Хто підняв руку на Балуха". Зібралася понад сотня людей. Також присутні Ахтем Чийгоз та Артур Герасимов.

Кілька депутатів від "Європейської солідарності" пішли на прийом до Арсена Авакова – вимагати від нього взяти справу про побиття Балуха під особистий контроль. 

"Те, що сталося з Володимиром Балухом – це не просто якийсь рядовий випадок. Це дуже серйозна подія, це – елемент реваншу. Якщо в нашій з вами країні активістів, волонтерів, ветеранів будуть бити, і ці люди не будуть знайдені, не будуть покарані, це теж елемент реваншу. Ми з вами тут для того, щоб привернути ще більшу увагу до того, що нашу з вами велику країну намагаються знову повернути в стойло країни-агресора. Але ми цього не допустимо", – зазначив співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов.

"Коли понад рік тому говорили про те, що проросійський реванш насувається на Україну, багато людей не сприймали це серйозно. І що ми бачимо зараз? Проросійський реванш, повернення і розворот в сторону Росії – це не тільки відведення так зване, а в реальності відступ наших військ із землі, за яку поклали життя багато наших воїнів. Це також і те, що коїться на вулицях. Це тиск на активістів, це побиття активістів, це підпали машин", – підкреслив Герасимов.

"Я звертаюсь до керівництва поліції і Міністерства внутрішніх справ. Володимир у тюрмі боровся за Україну і за вас, боровся за гідність нашого народу, коли його намагалися поставити на коліна. І він на коліна не встав", – додає політичний в'язень Кремля, народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Ахтем Чийгоз.

Чийгоз застерігає, що за влади Зеленського агресія проти активістів і патріотів стала нормою.

"Це слідство ми будемо контролювати, щоб дати відповіді не тільки як це трапилося, а що останній рік в Україні це явище стало нормальним. Коли ти борешся і відстоюєш символи цієї боротьби, намагаються мерзотники відслідкувати і вбити, а нова влада робить вигляд, що це побутове питання. Це неприпустимо. Ми цього не дозволимо", – сказав він.

Нагадаємо, колишнього політв'язня напередодні вночі побили невідомі. Наразі він перебуває в лікарні. У нього зламана рука та ключиця. Варто зазначити: нещодавно Володимир Балух заявив, що балотуватиметься на місцевих виборах від "Європейської солідарності". У партії "Європейська солідарність" серйозно занепокоєні нападом на відомого політв'язня Кремля.

 

 

Попередній матеріал
Танкер "Делфі" нарешті прибрали з пляжу, його буксирують у порт Чорноморська
Наступний матеріал
Богдан розповів, хто впливає на Зеленського
Loading...

"Ми молимося за те, аби Володя зміг побороти завдані травми" – у "ЄС" занепокоєні нападом на Балуха

В ОПУ не вважають побиття Балуха політичним переслідуванням, але закликають розглянути всі версії (оновлено)

Геращенко розповіла про стан Балуха: "Скільки пробув без свідомості після звірячого побиття – невідомо"

Володимиру Балуху роблять операцію – Чийгоз

Колишнього політв'язня Володимира Балуха побили невідомі

Виборчі маразми в різних містах України – "Час Ч"