5.ua

Хлопчик впав у кому й згодом помер після відвідин атракціону

  Дорослі почали бити на сполох, коли дитина деякий час не виходила з лабіринту. Потім для непритомного хлопчика викликали швидку допомогу. Дитина перебувала у комі досьогодні і вранці померла. Дирекція парку твердить, що фатальну травму хлопчик отримав до відвідин їхнього атракціону, який вважається цілком безпечним і не вимагає дотримань особливих правил техніки безпеки. Зараз прокуратура з’ясовує обставини надзвичайної події. Відкрите кримінальне впровадження за статтею "неналежне виконання обов’язків щодо захисту життя та здоров’я дитини". Роботу атракціону в парку припинено. Інші атракціони також перевіряють щодо дотримання правил безпеки.

  Генадій Фуртат, прокурор Одеси: "31 серпня поточного року під час катання в надувному лабіринті парку імені Горького травмувалася дитина, а саме хлопчик 5 років, ця дитина була доставлена до медичного закладу з травмою головного мозку і в стані клінічної смерті".

  Іван Мамумашвілі, в.о. директора КП «Парк ім. Горького»: " работники парка рассказывают такое, что ребенок гулял с бабушкой, вроде как он упал, ну как все детки падают, не знаю, стукнулся он, не стукнулся, но после этого его еще бабушка повела на атракцион, где, на мой взгляд, он просто попал в замкнутое пространство и потерял сознание".

   

  Попередній матеріал
  Брати Капранови презентували історію України в коміксах [відео]
  Наступний матеріал
  "5 каналу" - 10 років! Вітання від гостей [відео]
  Теги: