Кінь

"Тварини на межі загибелі": Всеукраїнська кінна асоціація повідомляє, що у київському клубі голодом морять коней

До Нацполіції подають пакет документів для порушення кримінальної справи

Федерація кінного спорту Київщини та ГО Всеукраїнська кінна асоціація виявили факти жорстокого поводження з тваринами з боку керівництва київського кінноспортивного клубу "IIC" (територія КСШ "Авангард"), що довело тварин до виснаження. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Жорстоке поводження полягає в такому: утримання в антисанітарних умовах (бруд у денниках коней, коні стоять у сечі і калі); годування низькоякісними кормами в 3-4 рази менше від стандартної добової норми харчування коней; багатьох коней не виводять на вулицю по декілька тижнів; не дотримуються ветеринарних норм (регулярний огляд, обстеження), травмовані та хворі коні не отримують належного лікування, частина коней доведена до анорексії; господар дозволяє собі тренуватися і проводити тренування на виснажених конях і виїжджати на них на змагання ", – йдеться у повідомленні Всеукраїнської кінної асоціації на сторінці dtp.kiev.ua в Facebook.

"Тварини перебувають на межі загибелі... Людина, яка ними володіє, не хоче утримувати їх у належних умовах або віддати в хороші руки, а дивитися за ними не здатна", – зазначають у кінній асоціації та закликають громадськість і державні структури, які здійснюють відповідний контроль, втрутитися в ситуацію.

За інформацією асоціації, власником кінноспортивного клубу "IIC", м.Київ, вул.Касіяна,1, є Олександр Ковальчук. Відповіді щодо такого стану справ журналістам 5.UA зазначений клуб не надав – усі контактні телефони організації вимкнені.

Фотографії коней (раніше та тепер):

Кінь Харлей
/
Кінь Харлей
/
Кінь Харлей
/
Кінь Харлей
/
Кінь Хабас
/
Кінь Хабас
/
Кінь Артек
/
Кінь Артек
/
Кінь Чорний Сибиряк
/
Кінь Чорний Сибиряк
/
Кінь Айсідора
/
Кінь Зірка
/
Кінь Кумир
/

У Федерації кінного спорту Київщини (ФКСК) підтвердили факти жорстокого поводження з кіньми. "Ми створили комісію з розслідування обставин інциденту. Результати роботи комісії будуть опубліковані найближчим часом. На період роботи комісії Федерація ухвалила рішення про відсторонення клубу "IIC" і його власника Ковальчука Олександра Артуровича від усіх заходів, які проводить ФКСК. Федерація вживе всіх можливих заходів для порятунку коней цього клубу", – зазначено на сайті організації.

ФКСК поінформувала, що станом на 26 березня шляхом переговорів з власником коней вдалося вивезти чотирьох потерпілих тварин, проте інші коні залишаються на тому самому місці.

"Евакуація інших коней не відбувається через те, що вони належать іншій особі і поки що немає можливості силоміць забрати тварин у їхнього власника. Наразі власник згодився віддати чотирьох коней, що вже є добрим результатом", – розповів 5.UA президент ФКСК Андрій Білий.

Від додав, що вже закінчила роботу спеціальна комісія, за результатами якої склали акт ветеринарного обстеження коней, де вказані висновки про їхній жахливий стан. "Акт долучили до пакета документів, який сьогодні передадуть до Голосіївського управління поліції. Ми підготували клопотання до Всеукраїнської федерації кінного спорту з проханням вивести власника зазначеного клубу зі складу федерації та заборонили брати участь у всіх наших змаганнях", – сказав Білий.

"Ми просимо правоохоронні органи накласти арешт на тварин та на період слідчих дій передали їх до іншого клубу на тимчасове зберігання. Коней ми можемо вилучити тільки на підставі рішення суду",  – констатував він.

Разом з тим, Андрій Білий не знає причин такої поведінки власника коней. "Складно дати оцінку його діям. Це, можливо, і фінансові труднощі, і жадібність. Тварини коштують грошей, і власник свого часу купував їх, а потім, можливо, захотів швидше повернути ці кошти".

Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, в Києві відбулася багатотисячна хода до Всеукраїнського маршу за права тварин, до якої долучилися 17 українських міст.

Попередній матеріал
Син Чарлі Чапліна завітає до Одеси
Наступний матеріал
Нова зустріч: Дні "Дня" у Прилуках

Не хотів переїжджати: у Києві із вентиляції врятували єнота

"Битва гігантів": як виглядає найбільший кіт України

"Впав на коліно": на урочистостях з нагоди 4-ї річниці Нацгвардії трапився інцидент

До кінця століття в Африці вимре більше половини видів тварин і птахів – ООН

Особлива черепашкова-щаслива, зеленоока красунка Нора шукає собі сім'ю

"Цінуємо кожен подих": чому біля МОЗ у небо запустили білі, сірі та червоні кульки