Харківський суддя своєрідно відповів зраднику із Севастополя

Свій лист він розмістив у соцмережі

Суддя господарського суду Харківської області гвардії сержант запасу Олександр Мамалуй дав відповідь на лист Олексія Погребняка, який називає себе "судьей арбитражного суда города Севастополя". Звернення він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"У відповідь на лист від 30.06.2016 року, що має назву "поручение о вручении документа" – повідомляю: не існує ніякого "арбитражного суда города Севастополя". Є тимчасово окуповане російським агресором українське місто Севастополь. Є господарський суд міста Севастополь", – наголосив Мамалуй.

Він зауважив: "Не існує ніякого "А.С.Погребняка, судьи арбитражного суда города Севастополя". Є Олексій Станіславович Погребняк, колишній суддя господарського суду м.Севастополь – зрадник, порушник присяги, шкура. Не пиши сюди своїх листів, колишній суддя, колишній громадянин, колишня людина!"

Від себе Мамалуй пообіцяв: "Коли ми будемо звільнювати півострів, я особисто прийду по тебе! ... МИ прийдемо".

Зауважимо, що волонтер Роман Сініцин, один із засновників проекту "Народний тил" написав на своїй сторінці у Facebook, що суддя Олександр Мамалуй воював на сході України і був там снайпером: "Снайпер роти снайперів 93 бригади Alexandr Mamaluy прийшов на дємбєль і приступив до виконання обов'язків судді Господарського суду Харківської області, де працював до війни".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні Президент Петро Порошенко підписав закон про судоустрій і статус суддів

Попередній матеріал
На Донеччині представили нового прокурора
Наступний матеріал
ЗМІ: Російська авіація "помстилась ІД" за вертоліт – розбомбила табір сирійських біженців

Апеляційний суд поновив Кулика на посаді військового прокурора сил АТО

КСУ заборонив уряду скорочувати зарплати суддів

"Бурштинова мафія": суд ухвалив рішення про арешт 5 організаторів злочинної схеми

Суд відпустив екс-чиновника "Укрзалізниці", який протаранив машину журналіста