5.ua

Харків’яни пікетували консульство Росії – вимагали припинити агресію

  Виведення російських військ із Криму, припинення окупації та антиукраїнської пропаганди – вимагали харків'яни під консульством Російської федерації.

  Люди прийшли з прапорами України та плакатами. Учасники акції також звернулися до співвітчизників із закликом не бути байдужими та активно виступати проти війни. Протест, щоправда, був нечисельним: не більше двадцяти учасників, утім мітингарі заявили: на цьому не зупиняться і збираються підготувати офіційну петицію до працівників російського консульства. Сьогоднішній пікет минувся без провокацій. Порядок пильнували більше десятка працівників міліції. Ніхто з іноземних дипломатів до активістів так і не вийшов.

  Ілля, учасник пікету: "Мы против агрессии, мы против войны, нам не нравится агрессия России против Украины".

  Ганна, учасниця пікету: "Я хочу сказати своїм сусідам – тим, хто себе відчуває громадянином України і тим, хто себе не відчуває – що бомбардувати будуть всіх. Насправді, війна – це дуже страшна подія".

  Ольга, учасниця пікету: "Я вообще выросла в России, у меня там сейчас родители плачут, звонят мне, и это очень трагедия большая и для меня, и для них. Мои родители работали на военном предприятии всю жизнь, и представить, что их разработки сейчас будут убивать их детей, внуков – мне это просто невыносимо".

  Вікторія Булавіна, організатор акції: "Единственная общая идея: Россия – это Россия, Украина – это Украина, Украина независимое государство, которое должно быть абсолютно самостоятельным в своей политике, насколько это возможно в глобальном мире. И проводить агрессивную политику, проводить военные акции, захваты территорий, психологическое давление – это недопустимо".

  Попередній матеріал
  Після подій у Донецьку Росія заявляє про "право взяти людей під захист"
  Наступний матеріал
  Тимошенко зустрілась з Ходорковським в Німеччині
  Теги:
  Loading...