Олег Абрамічев
Олег Абрамічев фото Цензор.НЕТ

"Кернес виділяє на ремонт зоопарку вдвічі більше, ніж на всю міську медицину" – волонтер

Читайте по-русски
Місцеві жителі мають зрозуміти, що вибори – це бій, треба прийти і продемонструвати свою позицію, каже Абрамичев

Кандидат на посаду міського голови Харкова від "Європейської солідарності", волонтер Олег "Піротехнік" Абрамичев вважає, що у Харкові є ризик реваншу проросійських сил, але при цьому мешканці міста готові відстоювати свої інтереси. Про це він заявив у шоу "Гончаренко рулить", яке виходить на "5 каналі".

"На рівень проросійськості у Харкові дуже впливає близькість кордону. Крім цього, заблокували канали, і по супутнику тут багато хто дивиться російське ТБ. Найважливішим рушієм, звісно, є гроші, які виділяє ФСБ на підтримку "ОПЗЖ" у Харкові. Але 2014 р. харків'яни показали, що вони – українці. Я погоджуюся, що зараз місцеві жителі мають зрозуміти, що вибори – це теж бій, і треба прийти та продемонструвати свою позицію. Загроза потужного агресора, на жаль, є завжди", – сказав Олег Абрамичев.

Натомість, за його словами, міський голова Харкова Геннадій Кернес створив ілюзорну картинку.

"Парки та лавки – це, звісно, добре. Але люди забувають, що будинки неутеплені і треба буде якось грітися взимку. Люди забувають, що лікарні переповнені. Тільки задумайтеся: на ремонт зоопарку з бюджету виділяється більше грошей, ніж на всю медицину міста. І це в умовах пандемії. Показово, що мер сам поїхав лікуватися в Німеччину. Питання: чому так, якщо він тут головує 15 років? А тому що в харківських лікарнях вікна забиті фанерками", – зазначив волонтер.

Шоу "Гончаренко рулить" виходить на "5 каналі". Нардеп Олексій Гончаренко за кермом автомобіля спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Раніше в шоу "Гончаренко рулить" головред "Української правди" Севгіль Мусаєва заявила, що розслідування вбивства Шеремета зі справи честі перетворили на справу політичну.

Попередній матеріал
"Ми повинні відійти від російського зашморгу на відстань поколінь" – Порошенко на безпековому форумі
Наступний матеріал
"Політика пам'яті – це елемент гібридної війни": у ВР вимагають надати кошти для Національного архіву
Loading...