Кернес не вважає себе відповідальним за припинення мовлення телеканалу АТН

  Міський голова Харкова - Геннадій Кернес не вважає себе відповідальним за припинення мовлення місцевого телеканалу АТН. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова і інформації Андрій Шевченко. До такого висновку нардеп дійшов після телефонної розмови з чиновником.

  Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко: "Я зв’язувався з міським головою Харкова Геннадієм Кернесом. Я скажу так – я не відчув бажання міського голови брати на себе відповідальність і гасити цю пожежу. Його позиція – я не несу відповідальність за цей конфлікт, це бізнес історія, я до цього не маю відношення і крапка. Мені здається, що цього мало для відповідального мера – це пожежа, я думаю, що велика ілюзія, що це можна втримати на місцевому рівні, я думаю поки що, відстрочка тільки з тим пов’язана, що в Києві ще ніхто не зайнявся цією історією. Це не локальна історія - це історія, яка ганьбить всю Україну, через такі історії ми втрачаємо позиції у світових рейтингах".

  Нагадаємо, з минулого тиждня телекомпанія АТН перестала виходити в ефір. У липні провайдер, який здійснював доставку телевізійного сигналу без пояснення причин - в односторонньому порядку розірвав договір. Керівництво телекомпанії та журналісти звинувачують міську владу у тиску на свободу слова.

  Попередній матеріал
  Суд зобов`язав передати "Укрмедпрому" понад 70% підприємства "Індар"
  Наступний матеріал
  В Ємені поновилися сутички між опозиціонерами та військовими
  Теги: