Михайло Соколов
Михайло Соколов AgroPolit.com

Кандидат у депутати від "Слуги народу" має російське громадянство – Стерненко

  Читайте по-русски
  Цей політик є автором статті, написаної 2008 року, в якій підтримав російську агресію в Грузії

  Громадський активіст, керівник НГО "Небайдужі", колишній очільник одеського обласного осередку "Правого сектора" (2014-2017) Сергій Стерненко на своєму Youtube-каналі повідомив, що кандидат у народні депутати України від президентської партії "Слуга народу" Михайло Соколов має паспорт громадянина Росії. У списку до ВР він посідає 99 місце.

  "Якщо спробувати знайти інформацію про нього в інтернеті, то Google вам покаже не дуже багато відомостей. Відомо, що він народився 23 травня 1976 року в Санкт-Петербурзі, був провідним фахівцем Управління регіональної політики російської нафтової компанії ЮКОС і в 2004 році переїхав до України. На перший погляд, нічого особливого. Ну народився у Радянському Союзі, переїхав потім в Україну, працює, хоче стати народним депутатом. Але з власних джерел мені вдалося отримати дуже цікаві зображення, які можна вважати офіційним документом Російської Федерації щодо громадянства Соколова Михайла Юрійовича, який народився 23 травня в Ленінграді. Та ж сама інформація, що ми бачили в Мережі", – розповідає активіст.

  Слід зазначити, що російський паспорт Соколов отримав у 2001 році.

  "Нічого страшного, це було до війни й ще навіть до його переїзду в Україну. Але закордонний паспорт громадянина Російської Федерації, якщо вірити цим документам, він отримав уже у 2016 році. Тобто тоді, коли вже два роки йшла російсько-українська війна", – йдеться у тексті повідомлення.

  Крім того, Стерненко перевірив дані кандидата у нардепи на сайті податкової. Інформація про російське громадянство Соколова підтвердилась.

  Окрім того, Соколов є автором статті, написаної у 2008-му році, у якій підтримав російську агресію в Грузії.

  На сайті партії "Слуга народу" відсутня біографія Соколова.

  Водночас на сайті Всеукраїнської аграрної ради вказується, що кандидат до Ради є заступником голови організації, мета якої – сталий розвиток аграрного сектора України.

  Довідка: нині Сергій Стерненко – молодший спеціаліст з права і студент Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. На Сергія в Одесі вчинено три замахи. Він сам фігурант низки резонансних розслідувань та судових справ.

  Попередній матеріал
  Ryanair почав польоти ще з одного українського міста до Кракова
  Наступний матеріал
  Тарута під час виступу двічі назвав українських армійців "бойовиками"
  Loading...

  Геращенко закликала політиків пройти виборчу кампанію "без взаємознищення"

  Де логіка: "слуга народу" їздить кортежем, а я, "старе обличчя", йду на роботу пішки – Парубій

  "Ватне оточення": ведучий "1+1" відмовився балотуватися в депутати від "Слуги народу"

  Дайджест партійних з'їздів: що представили "Батьківщина", "радикали", Опоблок та партія Гриценка

  Добродомов,Томенко, Катеринчук: Гриценко представив своїх кандидатів на вибори

  Новинський, Мураєв та 4 міських голови: Опоблок оголосив свою першу десятку