pa-ek.livejournal.com

Кабмін затвердив новий сухпайок для ЗСУ: Полторак розповів про всі особливості "пакету"

Міноборони приготувало посилений раціон для учасників АТО

Уряд України схвалив зміни до норм харчування для армії, що дозволить закуповувати сухий пайок нового зразка. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак на сторінці у Facebook.

"За дорученням Президента України сьогодні (3 жовтня), після винесення мною на голосування проекту постанови щодо внесення змін до норм харчування, Уряд одноголосно проголосував "за" та схвалив запропоновані зміни. Це дасть змогу нам закуповувати сухпай нового зразка", – повідомив Полторак.

Як стало відомо, постановою вводиться нова норма харчування №15. Так, на військових чекає добовий польовий набір продуктів з калорійністю 3500 Ккал, що є покращеною альтернативою існуючого сухпайка.

"Передбачено порціонна видача норми – тобто сніданок, обід та вечеря, до яких додатково видається бутильована вода – 0,5 л на кожен раціон. Окрім того, задокументовано посилений раціон для учасників АТО, в якому калорійність збільшено на 600 Ккал", – зазначили у відомстві.

Як повідомив Полторак, "із нововведень – включення до раціону сухофруктів, шоколаду, кави, смачних перших та других страв. Вперше використовується ретор-пакет та безполуменевий нагрівач їжі. Завдяки новим технологіям пакування, військовослужбовці отримують можливість харчуватися першими та другими стравами без використання термічної обробки".

У відомстві також наголосили, що перш за все зазначені норми та технічні умови були розроблені для покращення якості харчування військовослужбовців, які перебувають в АТО та в польових умовах не мають можливості готувати гарячу їжу.

Наголошується також, що нововведення не потребують додаткового фінансування із держбюджету. "На закупівлю нових сухпаїв цього року ми знайшли кошти з бюджету шляхом перерозподілу, а в пропозиціях до бюджету-2017 передбачили та врахували дану статтю витрат", – підкреслив міністр оборони.

Уже невдовзі Міністерство оборони розпочне закупівлі даних сухпайків.

Нагадаємо, 26 вересня Полторак затвердив новий сухпайок для ЗСУ.

Попередній матеріал
Місяць роботи системи е-декларування: у НАЗК оприлюднили кількість поданих декларацій
Наступний матеріал
ГПУ: в Україні радника Путіна можуть засудити на довічне ув'язнення
Теги:
Loading...

Як у ресторані: У нових сухпайках ЗСУ буде "гаряче", шоколад та кава

Полторак затвердив новий сухпайок для ЗСУ – радник Президента

Волонтери розробили новий сухпайок для військовослужбовців

Норвегія надіслала українським військовим 77,5 тис. сухпайків