rusvesna.su

ГПУ: в Україні радника Путіна можуть засудити на довічне ув'язнення

  Глазьєва звинувачують у посяганні на територіальну цілісність країни

  Печерський райсуд Києва дозволив Головній військовій прокуратурі спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні проти радника президента РФ Сергія Глазьєва. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  Як стало відомо, слідство установило, що Глазьєв у лютому-березні 2014 року, будучи радником Путіна, "діючи за попередньою змовою групою осіб з іншими представниками влади РФ, вчинив умисні дії з метою зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України".

  Зокрема він, за версією ГПУ, взяв участь в організації захоплення Верховної Ради АР Крим, Одеської та Харківської обласних рад. Крім того, у червні 2014 року Глазьєв публічно закликав до агресивної війни проти України шляхом застосування Збройних Сил РФ.

  Зазначимо, що Глазьєва оголосили у державний розшук, суд дозволив його затримання.

  Після проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій обвинувальний акт стосовно Глазьєва буде передано до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

  У ГПУ повідомили, що за вчинення інкримінованих Глазьєву особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, миру та міжнародного правопорядку передбачене максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

  Як відомо, ще влітку 2014 року СБУ відкрила справу проти путінського радника Глазьєва за розпалювання війни.

  Попередній матеріал
  Кабмін затвердив новий сухпайок для ЗСУ: Полторак розповів про всі особливості "пакету"
  Наступний матеріал
  Рада Європи позитивно оцінила досягнення України у проведенні реформ – МЗС

  СБУ відкрила справу проти путінського радника Глазьєва за розпалювання війни