Кабмін встановив безстроковими довідки вимушених переселенців

  Довідка, видана до 20 червня 2016 року, термін дії якої не закінчився, є дійсною і діє безстроково

  Кабінет міністрів України визначив, що дія довідок вимушених переселенців про постановку на державний облік є безстроковою. Про це свідчить постанова №352 від 8 червня 2016 року, опублікована на урядовому порталі.

  "Врегульовано питання перереєстрації довідок тих внутрішньо переміщених осіб, у яких в якості місця проживання вказана адреса місцезнаходження органів державної влади, місцевого самоврядування, їх підрозділів, що не передбачено чинним законодавством. Такі особи будуть мати можливість протягом місяця або протягом двох місяців, при наявності обґрунтованих причин, перереєструватися і отримати нову довідку", – сказано в повідомленні.

  Зокрема, визначається, що довідка, видана до 20 червня 2016 року, яка не скасована і термін дії якої не закінчився, є дійсною і діє безстроково. При цьому довідка, видана до 20 червня цього року, в якій адресою фактичного проживання вказана адреса місцезнаходження органу держвлади, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права, будь-якого іншого приміщення, за яким переселенець фактично не проживає, підлягає перереєстрації до 20 липня, після чого буде вважатися недійсною.

  Нагадаємо, у Львові співробітники СБУ викрили факти незаконних виплат вимушеним переселенцям з районів проведення антитерористичної операції. 

  Попередній матеріал
  В Києві покажуть цикл документальних короткометражок "Повернення"
  Наступний матеріал
  На окупованих територіях за тиждень було знищено 10 бойовиків

  СБУ у Львові викрила переселенців, які проводили фінансові махінації з соцвиплатами

  Переселенка з Донецька перезентувала унікальну колекцію вишивок

  Тука розповів, як вирішили боротися з псевдопереселенцями

  В Одесі викрили масштабну нарколабораторію, створену переселенцями