Наталя Бойко
Наталя Бойко фото із соцмереж

Заступником міністра енергетики з євроінтеграції призначили 27-річну Наталю Бойко

  До цього Бойко працювала менеджером реформи енергетики в проектному офісі Нацради реформ під головуванням Президента України

  Кабінет міністрів України призначив заступником міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції 27-річну Наталю Бойко. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на Міненерго.

  Як стало відомо, Бойко курируватиме напрямок євроінтеграції – співпрацю з міжнародними партнерами – ЄБРР, Світовим банком, донорами. Крім того, вона буде займатися енергетичною стратегією Міненерго.

  Зазначимо, що пропозиція зайняти пост заступника міністра з питань євроінтеграції Наталії Бойко надійшла від голови Міненерго Ігоря Насалика.

  Довідково: Наталія Бойко є менеджером реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ під головуванням Президента України. Її роль полягає у координаційній, аналітичній та комунікаційній підтримці реформи українського енергетичного сектора.

  2015 року Бойко була головним консультантом головного департаменту з питань реформ Адміністрації Президента України, де здійснювала аналіз та доопрацювання законопроектів та підготовку аналітичних матеріалів у сфері регулювання ринків нафти і газу та ринку електроенергії. Раніше Бойко працювала в офісі компанії ERM в Німеччині на посаді консультанта та координатора проектів для міжнародних газодобувних компаній і фінансових інститутів.

  Нагадаємо, від 17 лютого в Україні діє режим надзвичайного стану в енергетиці

  Попередній матеріал
  Росіяни під Горлівкою готують "казачу сотню" для розвідки та диверсій у тилу сил АТО – речник Міноборони
  Наступний матеріал
  Турчинов: Для Росії війна проти України є етапом підготовки до "великої війни"
  Loading...

  ВР призначила дострокові вибори майже 40 міських, селищних та сільських голів

  ГПУ встановила різке завищення тарифів для населення: призначена "глобальна перевірка"

  Кабмін призначив нового керівника Нацполіції