КПВВ 'Чонгар'
КПВВ 'Чонгар' 5 канал

Кабмін дозволив виїзд з окупованого Криму студентам та абітурієнтам

  Читайте по-русски
  Також були внесені зміни стосовно самоізоляції осіб

  Кабмін дозволив виїзд із тимчасово окупованого Криму особам із метою вступу або навчання в навчальних закладах. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

  Сьогодні, 12 серпня, на засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до розпорядження від 8 серпня 2020 р. № 979-р "Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

  Відповідно до внесених змін, абітурієнти та особи, які зараховані на навчання до закладів освіти та які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя, мають право на в'їзд або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов'язкової самоізоляції, з метою:

  • вступу (подання документів тощо) до закладів освіти на підконтрольній території України;
  • початку навчання (вирішення питань, пов'язаних із початком навчання) у закладах освіти на підконтрольній території України.

  Також були внесені зміни стосовно самоізоляції осіб, які перетинають контрольні пункти виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя. Так, припиняється самоізоляція в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.

  Як повідомляв 5.UA, у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні Кабмін тимчасово заборонив в'їзд та виїзд з окупованого Криму. Робота контрольних пунктів на адмінкордоні з Кримом буде призупинена з 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня.

  Попередній матеріал
  Проти сепаратизму та псевдореферендумів: тисячі людей зібралися під ОДА у Дніпрі
  Наступний матеріал
  У Білорусі заборонили торгівлю піротехнікою
  Loading...

  У Києві стався стрибок кількості хворих на COVID-19 – подробиці

  Із фільтром і вентилятором: у Харкові розробили захисні шоломи для медиків

  Кількість нових випадків COVID-19 знову збільшується: майже півтори тисячі інфікованих за добу

  У ДПСУ попереджають про черги на кордоні з Угорщиною через посилений COVID-контроль

  У виправній колонії на Волині зафіксовано спалах COVID-19

  За останній місяць показник госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 зріс більш ніж на 40% – Степанов