Перетин адмінмежі з Кримом
Перетин адмінмежі з Кримом 5 канал

Уряд закрив в'їзд та виїзд з окупованого Криму до 30 серпня

Читайте по-русски
Рішення ухвалили під час позачергового засідання Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї з 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов за результатами позачергового засідання 8 липня.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Кабінету Міністрів України. Уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї", – написав міністр.

Як зазначив Олег Немчінов, це обумовлено дорученням президента України Кабінету Міністрів переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Рішення спрямовано на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Тимчасово припиниться з 08:00 9 серпня 2020 до 08:00 30 серпня 2020 робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї, крім пропуску громадян України та членів їх сімей:

  • місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або місті Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на в’їзд;
  • місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на виїзд; які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома" Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з моменту перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї;
  • осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

"Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій", – зауважив Олег Немчінов.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, напередодні голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук нібито поїхав на тимчасово окупований півострів Крим. Про це повідомила низка ЗМІ із посиланням на власні джерела. Кажуть, кум Володимира Путіна разом із дружиною – телеведучою Оксаною Марченко – перетнув пункт пропуску "Каланчак". До окупованого Криму за день після цього прибув літак з авіапарку президента РФ Володимира Путіна.

Попередній матеріал
Журналіст програми розслідувань "Схеми" заявив, що виявив у квартирі "жучок"
Наступний матеріал
Персональні дані майже 7 тисяч українських військових злили в мережу
Loading...

Обмежень не вводитимемо: Кернес – про роботу транспорту в Харкові

"Коли людям остогидне "зелена пошесть", можуть ввести жорсткий карантин" – ексзаступник міністра

Оновлений поділ на карантинні зони: Тернопіль потрапив до "зеленої", а Харків до "червоної" (оновлено)

Без моря та гір: 66% українців не підуть цього літа у відпустку

На столичному хлібокомбінаті стався спалах коронавірусу – цех-пекарню закрили на карантин (оновлено)

Коронавірус у Києві: зафіксовано 186 нових випадків