Акція "Нацкорпусу" під "Інтером"
Акція "Нацкорпусу" під "Інтером" Національний корпус/Facebook

"Інтер" веде мовлення без законної ліцензії – Княжицький

За словами співрозмовника, раніше "Інтер" отримав ліцензію незаконно, не беручи участі в конкурсі

Голова комітету з питань культури і духовності ВР Микола Княжицький в ефірі "5 каналу" розповів, чому "Інтеру" потрібна позапланова перевірка, та кому вигідно, щоб він і досі працював. 

"Інтер" веде мовлення без законної ліцензії. Це триває протягом кількох останніх років, і Нацрада продовжила їм це мовлення на аналогових частотах, хоча до цього вони отримали ліцензію незаконно – без конкурсу. Була воля Нацради забрати ліцензію в "Інтера" вже давно. Існування "Інтера", як "священної корови", вигідно всім цим Льовочкіним та іншим, котрі в такий спосіб об'єднують антиукраїнськи налаштований або проросійськи налаштований електорат свого каналу. Воно вигідно дуже часто і тим, хто їх атакує, бо так вони показують, які вони великі патріоти", – наголошує Княжицький.

Він також додає: "Інтер" невигідний державі, але в державі мало державників, щоб розв'язати це питання".

Також експерт зазначив, що список власників українських каналів має бути прозорим, аби кожен міг знати, хто і що фінансує. Натомість фінансування антиукраїнської пропаганди, на кшталт тієї, яку транслюють на "Інтері", варто прирівняти до фінансування тероризму.

Детальніше про такі тези дивіться у відео:

Як інформував 5.UA, 9 травня телеканал "Інтер" транслював святковий концерт, в якому була використана російська пропаганда фашизму в Україні. У мережі також з’явилося відео епізоду "святкового концерту з нагоди Дня перемоги", в якому один з ведучих, Андрій Доманський, виголошує промову в стилі російської пропаганди. 11 травня Нацрада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер".

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": епатажна українська письменниця Лада Лузіна в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
У Вінниці відбувся чемпіонат України з багатоборства: як змагалися найкращі тілоохоронці
Loading...