21-й Чемпіонаті України з багатоборства у Вінниці
21-й Чемпіонаті України з багатоборства у Вінниці 5 канал

У Вінниці відбувся чемпіонат України з багатоборства: як змагалися найкращі тілоохоронці

Продемонструвати свої вміння також приїхали бодігарди з Молдови, Азербайджану, Румунії, Болгарії та Китаю

Прийоми рукопашного бою, подолання смуги перешкод на автівці, пошук вибухових предметів і тактика захисту VIP-персон під час пішого супроводу. Все це демонстрували тілоохоронці на 21-му чемпіонаті України з багатоборства у Вінниці. Навички відточували 26 команд з різних областей України. У змаганнях також взяли участь учасники з Молдови, Азербайджану, Румунії, Болгарії та Китаю. Змагання бачили й кореспонденти "5 каналу".

Змагання тілоохоронці влаштували просто неба. Бодігарди демонструють свої професійні навички.  Змагаються у стрільбі, рукопашному бою, долають смуги перешкод на автомобілях, а також демонструють тактику захисту людини, яку охороняють.

Анатолій Аврамчук – представник команди України на чемпіонаті з багатоборства – не раз працював із зірками шоу-бізнесу. Чоловік зізнається, артистів часто доводилося захищати від надмірної уваги прихильників .

Аби продемонструвати свої вміння, до Вінниці приїхали тілоохоронці з різних країн світу. Зокрема, з Молдови, Азербайджану, Румунії, Болгарії та Китаю. Загалом, 150 учасників.

Оцінює учасників змагань Василь Вакуленко. Він працював в охороні Леоніда Кравчука, першого президента незалежної України. Василь навчався у Великій Британії та Сполучених Штатах. Каже, одним із прикладів професійності тілоохоронця вважає захисника 40-го Президента США Рональда Рейгана. У 1981-му той врятував йому життя.

Розповідає: "Тілоохоронець Рейгана набрав у легені більше повітря, став ширшим і закрив Президента. І його доправили до автомобіля. Одна із куль попала в стійку і рикошетом у ребро президенту. І тут вже охоронці нічого не могли вдіяти".

Три дні чемпіонату позаду. Перше місце виборола команда служби безпеки Президента України, друге – поліція охорони Київської області, третє – управління державної охорони. Ці команди представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях тілоохоронців, які відбудуться у Грузії восени.

Ірина Корж, Вадим Інжиєвський, "5 канал"

Маневри від профі: як пройшли авто-змагання поліції охорони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інтер" веде мовлення без законної ліцензії – Княжицький
Наступний матеріал
Коли Крим "не наш", дуже легко казати, що ми підтримуємо кримських татар – Княжицький
Loading...