Військові РФ на Донбасі
Військові РФ на Донбасі informnapalm.org

InformNapalm ідентифікувала нових військових РФ, що пройшли "українське відрядження"

Спільнота розслідувачів InformNapalm виявила нові докази участі формувань Північного флоту ЗС Росії у бойових діях на Донбасі

Так, розслідувачам вдалося ідентифікувати трьох воєнних злочинців – це надстроковики та один офіцер підрозділу РЕБ, які воювали на українському сході влітку-восени 2014 року. 

"За результатами подальшого вивчення й аналізу даних профілів ідентифікованих раніше "ветеранів ростовсько-українського відрядження" зі складу 200-ї ОМСБр Північного Флоту (див. Ідентифіковані північноморці, які воювали на Донбасі від 20.09.2017), вдалося вийти на слід інших військовослужбовців цього самого з’єднання, яке влітку-восени 2014 року брало участь в агресії проти України. Так, в альбомі одного з фігурантів минулого розслідування (№ 4 Ядовін) виявили серію фотографій, що демонструвала польове життя військовослужбовців 200-ї бригади", - відзначають волонтери.

Розслідувачі припустили, що знімки, на яких не раз з’являється їжак, з великим ступенем ймовірності відносяться до періоду так званого"українського відрядження" північноморців влітку-восени 2014 року. Саме ці фотографії допомогли вийти на слід підрозділу РЕБ цієї бригади та ідентифікувати трьох контрактників і одного офіцера.

А от у профілях російських військових у соцмережі виявили чимало фотографій, що засвідчують участь військових у війні на Донбасі.

  1. Дмитро Мартинюк

Це 33-річний військовий РФ, родом з Оленегорська (Мурманська область).

"Випускник Тамбовського навчального Центру з підготовки молодших спеціалістів РЕБ. Понад 10 років надстрокової контрактної служби, звання — старший сержант. Учасник російського вторгнення в Грузію в 2008 році, про що свідчать фотографії і відеоролики на його сторінках", - довідалися волонтери.

Як розповіли в InformNapalm, у соцмережі чоловік виклав кілька світлин періоду так званого "українського відрядження". Це сталося 2016 року.

"Серед фотографій слід виділити слайди з російськими військовослужбовцями на фоні засобів РЕБ, зроблені, судячи з усього, на окупованій частині Донбасу; на фото фігуранти позують у бойовій викладці (екіпіровка, бандани, джгути на прикладах автоматів), з білими нарукавними пов’язками (ідентифікатори російських агресорів)", - йдеться у повідомленні на сайті розслідувачів.

Вони додають, що 2014 року Мартинюк завантажив в альбом фотографії, зроблені біля стели в м. Донецьк Ростовської області, а також знімок комплексу РЕБ на бойовому чергуванні з коментарем "Гуково" (міста, що безпосередньо межують з Україною).

2. Сергій Мухлаєв

Це 30-річний військовий РФ, родом з Саратовської області.

"Серед особистих фото Мухлаєва є слайди з нагородами, завантажені в 2016 році. Неважко здогадатися, що медаль МО РФ "За воїнську доблесть II ступеню" була вручена йому за участь у "ростовсько-українському відрядженні 2014", - зазначають волонтери.

Крім того, вони знайшли у профілі Мухлаєва фотографії з прикордонного з Україною Гуково Ростовської області та безпосередньо на території Донбасу.

3. Павло Єрмолін

Чоловік родом з міста Мурманськ, має звання прапорщика. Він ховається під прізвиськом "Карабас Барабас".

4. Іван Кочегаров

Це 32-річний військовий РФ, родом з міста Печенга Мурманської області.

"Ідентифікація Кочегарова була дещо ускладнена, бо в соціальних мережах активної сторінки у нього немає. Є тільки один профіль в ОК на ім’я фігуранта та й той містить лише інформацію про дату народження і місце проживання. Але як і у випадку з фігурантом, описаним вище, фотографії Кочегарова було виявлено в альбомах його родичів", - зазначили волонтери. 

Попередній матеріал
Європарламент готує резолюцію з критикою Brexit-переговорів
Наступний матеріал
Адвокат про справу Сущенка: "Суду немає, розраховувати доводиться тільки на політичний тиск"
Loading...