informnapalm.org

"Обслуговували дрона": Волонтери InformNapalm ідентифікували кадровиків РФ на Донбасі

Ідентифікувати вдалося солдатів ЗС РФ, які загубили БПЛА "Тахіон" на сході

Волонтери Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm ідентифікували особи солдатів ЗС РФ, які обслуговували російський безпілотник "Тахіон", втрачений окупантами у грудні 2014 року в Луганській області. Про це йдеться на сайті InformNapalm.

Як стало відомо, матеріали для аналізу добули хактивісти UCA (FalconsFlame, Trinity, Ruh8, КіберХунта) унаслідок успішної операції вкорінення специфічного програмного забезпечення на робочий комп’ютер начальника розвідки бойовиків.

"Підтверджено участь кадрових російських військових у забезпеченні розвідки і управління безпілотними літальними апаратами (БПЛА) російського виробництва на окупованій території України в інтересах окупаційних сил РФ. У результаті розслідування ідентифіковано солдатів ЗС РФ, які загубили БПЛА "Тахіон" на Донбасі", – зазначається в повідомленні.

Волонтерам вдалося ідентифікувати військових РФ у соціальних мережах завдяки особистим даним обслуги комплексу БПЛА у документі за назвою "АКТ попереднього розслідування авіаційного інциденту (пригоди) безпілотного літального апарату "Тахіон" заводський №141169, що стався у в/ч 77077 14 грудня 2014 р., ч.11.30 хв (мск)".

Цей документ підготував начальник розвідки 2-го АК російських окупаційних військ і передав на затвердження генерал-майору Ігнатову.

Так, волонтери зазначили, що під псевдонімом Сергій Ігнатов з позивним "Тамбов" ховався начальник штабу 58-ї армії Південного військового округу ЗС РФ Кузовльов Сергій Юрійович, який був у той час командувачем 2-го окупаційного корпусу. 

Крім того, знайдено "єфрейтора Ангалєва Артема Івановича, дата народження 07.05.1994, особистий номер СУ-052822. Ідентифікований на груповій фотографії з фотоальбому Лаптєва", – зазначають волонтери.

У поштовій скриньці Ангалєва хакактивісти виявили розрахунковий лист фінансової допомоги Міноборони РФ за грудень 2014 року.

"Ця інформація свідчить, що Ангалєв перебував на окупованій території Луганської області як чинний російський військовослужбовець", – наголошується в повідомленні. 

Попередній матеріал
Уряд не підтримує підвищення цін на газ для населення – Гройсман
Наступний матеріал
Прем'єр озвучив, який об'єм інвестицій залучено в українську економіку минулого року
Loading...