thekievtimes.ua

Гучна справа спецроти "Торнадо": Суд вирішив долю восьми бійців добробату

Усіх їх разом з командиром було засуджено до різних термінів позбавлення волі

У п'ятницю, 7 квітня, Оболонський райсуд столиці оголосив вирок у справі розформованої добровольчої роти "Торнадо". За рішенням суду, вісім бійців, у тому числі і командир роти Руслан Онищенко та його заступник Микола Цукур отримали від 8 до 11 років ув'язнення. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Голова суду Владислав Дев'ятко оголосив вердикт, згідно з яким командир роти Руслан Онищенко отримав 11 років позбавлення волі, його заступник Микола Цукур – 9 років", – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що ще 6 бійців отримали від восьми до десяти років ув'язнення. Серед них - Данило Ляшук (10 років позбавлення волі), Ілля Холод (9 років), Максим Глєбов (9 років), Микита Куст (9 років), Борис Гульчук (9 років), Анатолій Пламадяла  (8 років).

Чотирьох бійців батальйону "Торнадо" засудили до умовного терміну.

Як стало відомо, у день оголошення вироку у справі добровольчої роти "Торнадо" у приміщенні Оболонського суду були скасовані всі інші засідання, а територія була оточена.

У суді пояснюють, що це було зроблено "з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з охороною і конвоюванням обвинувачених, попередження порушень громадського порядку".

Як інформував 5.UA, суд тривалий час розглядав резонансне кримінальне провадження щодо командира роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" Руслана Онищенка, а також 11 бійців роти за обвинуваченням у вчиненні ряду злочинів у складі злочинної організації, у тому числі тяжких та особливо тяжких.

Загалом, постраждалими від дій "торнадівців" визнали десятьох осіб.

Попередній матеріал
Ейфелева вежа погасить вогні на знак жалоби за жертвати теракту у Швеції
Наступний матеріал
"Київський метрополітен" планує підвищення тарифів приблизно на 50%
Loading...

Матіос – про суд над екс-бійцями "Торнадо": Чим ближче вирок, тим менше можна буде говорити про переслідування

Сьогодні продовжать суд над екс-бійцями "Торнадо": підозрюваного виписали з лікарні

Активісти пікетують Оболонський суд: триває засідання у справі екс-бійців "Торнадо"