ГПУ Руслан Кравченко 5 канал

Резонансна справа бійців "Торнадо": одна з постраждалих розповіла про зґвалтування

Адвокат підозрюваних має сумніви у правдивості поданих свідчень

Двох свідків у справі екс-бійців "Торнадо" продовжать допитувати завтра в Оболонському райсуді столиці. На сьогодні свідчення давала одна з постраждалих. Під час закритого засідання жінка розповіла, зокрема, про зґвалтування, передає власний кореспондент "5 каналу".

"Вона сама була там, півтора місяці жила, і, нібито, її там змушували торкатися руками різних частин тіла. Уявляєте, вона півтора місяці жила, потім сама пішла і написала заяву на сьогодні, тобто через два місяці, коли до неї приїхав слідчий та наказав написати заяву", – стверджує адвокат Володимир Якимов.

"Сьогодні ми цілий день допитували одну з потерпілих, залишились ще дві. Через неї судове засідання було закритим. Більше немає підстав, аби суд проходив у закритому режимі, оскільки сьогодні її допитали. Покази, які вона надає, абсолютно суперечні", - повідомляє він.

Натомість, прокурор відділу головної військової прокуратури ГПУ Руслан Кравченко каже: "Дає покази одна потерпіла. Під час надання показів вона повністю підтвердила факт скоєння деякими працівниками роти "Торнадо" злочину – задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом".

Він додає: "Можна зробити висновок, чому сторона захисту зривала судові засідання. Тому що вона (потерпіла) підтвердила всі свої покази".

Загалом, постраждалими від дій "торнадівців" визнали десятьох осіб. На попередньому засіданні один із  підозрюваних частково визнав свою провину, після чого суд відпустив його під домашній арешт.

Нагадаємо, суд розглядає кримінальне провадження щодо командира роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" ГУМВС України в Луганській області Руслана Оніщенка, а також 11 бійців роти за обвинуваченням у вчиненні ряду злочинів у складі злочинної організації, у тому числі тяжких та особливо тяжких.

Попередній матеріал
Гендиректор "Укроборонпрому": Чому на передовій розвалюються міномети вартістю півмільйона гривень
Наступний матеріал
На хабарі в 500 тис. грн затримали директора Інституту сільського господарства
Теги:
Loading...
Справа "Торнадо": суд над екс-бійцями вкотре перенесли

Справа "Торнадо": суд над екс-бійцями вкотре перенесли

Матіос – про суд над екс-бійцями "Торнадо": Чим ближче вирок, тим менше можна буде говорити про переслідування

Матіос – про суд над екс-бійцями "Торнадо": Чим ближче вирок, тим менше можна буде говорити про переслідування

Закритий суд над екс-бійцями  "Торнадо" охоронятимуть близько 1000 правоохоронців

Закритий суд над екс-бійцями "Торнадо" охоронятимуть близько 1000 правоохоронців

Справа "Торнадо": трьом учасникам сутичок під київським судом оголошено про підозру

Справа "Торнадо": трьом учасникам сутичок під київським судом оголошено про підозру