5 канал

Матіос – про суд над екс-бійцями "Торнадо": Чим ближче вирок, тим менше можна буде говорити про переслідування

Це експлуатація хорошого темними силами, сказав головний військовий прокурор

Екс-командир підрозділу "Торнадо" Онищенко робить все можливе, щоб спонукати абсолютно схожих на нього ментально людей інсценувати безпорадність державної влади. Про таке в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" повідомив заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. 

На запитання ведучої, чим може завершитися судовий процес над екс-бійцями "Торнадо", Матіос відповів: "Однозначно завершиться рішенням України. Буде вирок. Я переконаний у цьому, знаючи достатність доказів, які надає сторона державного обвинувачення в обличчі військових прокурорів".

Він наголосив: "Все, що ми бачимо, це експлуатація хороших по своїй сутності речей, як патріотизм, як бажання захистити загального руху добровольчого… Але це експлуатація хорошого темними силами, які вчиняли надзвичайно жорстокі злочини відносно простих пересічних громадян з особливим цинізмом, катуваннями знущаннями над людською гідністю, повинні завершитися вироком суду з  повноцінним судовим розглядом".

За його словами, "чим ближче вирок, тим менше можна буде говорити, що це переслідування". Матіос також наголосив, що екс-командир підрозділу "Торнадо", п'ять разів до того судимий, громадянин Онищенко робить все можливе, щоб спонукати абсолютно схожих на нього ментально людей типу народних депутатів, які неодноразово змінювали свої прізвища, інсценувати безпорадність державної влади, неспроможність відстояти державні устрої і правила поведінки "й тим самим радикально налаштовані,  абсолютно неконструктивні, непотрібні державі сили до бунту в державі". "Бунт в Україні – це страх господній. Це саме страшне, що може бути. Держава цього не допустить, ми робимо для цього все в рамках закону", – підсумував Матіос. 

Повну версію розмови з Анатолієм Матіосом дивіться на нашому сайті завтра в рубриці "Інтерв'ю"

Як повідомляв 5.ua, Матіос розповів, за які злочини бійців АТО не можна буде амністувати

Попередній матеріал
Найближчими днями Україна отримає нову партію військової допомоги від США – посол
Наступний матеріал
ГПУ – НАБУ: подробиці офіційної зустрічі Луценка та Ситника
Теги:
Loading...

Суд над екс-бійцями "Торнадо" гальмують: підозрюваний не хоче їхати із СІЗО

Сьогодні продовжать суд над екс-бійцями "Торнадо": підозрюваного виписали з лікарні

Суд над екс-бійцями "Торнадо" знову перенесли: одного з підсудних госпіталізовано

Закритий суд над екс-бійцями "Торнадо" охоронятимуть близько 1000 правоохоронців

Суд вчергове переніс розгляд справи екс-бійців "Торнадо"

Активісти пікетують Оболонський суд: триває засідання у справі екс-бійців "Торнадо"