грип
грип Репортер

Грип і ГРВІ на межі епідпорогу в Україні: померла одна людина

Рівень захворюваності лише на 2,0 % нижче епідемічного порогу по Україні

На ГРВІ та грип за минулий тиждень захворіли понад 195 тисяч українців. У МОЗ визнають: показники захворюваності наближаються до епідеміологічного порогу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

"За минулий тиждень на грип і ГРВІ захворіли понад 195 тисяч укранців, з них 68,2 % діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 508,5 на 100 тисяч населення. Це лише на 2,0 % нижче епідемічного порогу по Україні", – йдеться у повідомленні.

Крім того, у відомстві зазначили: протягом минулого тижня від ГРВІ померла одна людина. При цьому летальних випадків від грипу наразі не зафіксовано.

Також у МОЗ повідомили: рівень захворюваності серед дорослих та дітей збільшився на 12,5% та 8,5% відповідно, порівняно з минулим тижнем.

Симптоми грипу такі:

Симптоми грипу
Симптоми грипуМОЗ

Найкращий спосіб профілактики захворювання – щорічне щеплення. Воно зменшує ризик захворіти на грип та ризик серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті.

Цього року а Україні доступні дві вакцини проти грипу: вакцину "Ваксігрип Тетра" (можна застосовувати для щеплення дітей віком від 3 років) та "Джісі Флю" – від шести місяців.

Попередній матеріал
Канада продасть Україні снайперські гвинтівки – український посол
Наступний матеріал
Захід має жорсткіше тиснути на Росію – Аслунд
Loading...