Володимир Гройсман
Володимир Гройсман grushevskogo5.com

Гройсман: Медична реформа має збільшити тривалість життя українців на 7 років

  Результатом реформи має бути створення єдиної мережі лікувальних закладів з висококваліфікованою медичною допомогою, наголосив прем'єр-міністр

  Результатом медичної реформи має бути збільшення тривалості життя жителів України на 7 років. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, повідомляє УНІАН.

  "Пріоритет і ціль реформи полягають у наступному – українські громадяни мають жити на 7 років довше, ніж вони живуть сьогодні", – зазначив він.

  За словами прем'єра, результатом медичної реформи має бути створення єдиної мережі лікувальних закладів, де громадяни України будуть отримувати висококваліфіковану медичну допомогу.

  Також Гройсман повідомив, що з 1 квітня уряд компенсуватиме вартість ліків для хворих на хронічні захворювання, зокрема, на гіпертонічну хворобу. За його словами, ці громадяни будуть отримувати безкоштовні ліки.

  Окрім того, прем'єр повідомив, що у березні-квітні планується розпочати масштабну закупівлю ліків. "Ми плануємо в березні-квітні 2017 року розпочати масштабно закуповувати ліки", – зазначив він.

  Він також зазначив, що закупівля ліків завжди була "абсолютно корупційна, відкатна годівниця". За його словами, претенденти на посаду очільника МОЗ боролися за це крісло не для того, щоби реформувати систему, а "для того, щоб узяти під контроль державні закупівлі". Гройсман вважає за доцільне передати державні закупівлі ліків визнаним світом міжнародним організаціям, щоби не було жодної людини в нашій країні, яка б могла "якимось чином прихватити собі" мільярди коштів, які витрачаються на закупівлю ліків.

  Як повідомляв 5.UA, у МОЗ повідомили, скільки держава виділятиме на кожного пацієнта на рік

  Попередній матеріал
  На Київщині виявили три тонни російського "Бояришніка"– фото
  Наступний матеріал
  На Донеччині заочно судитимуть керівника так званого "центробанку ДНР"
  Loading...

  Коли усім від цього краще: Мінфін та МОЗ домовилися по-іншому фінансувати лікування українців за кордоном

  Боротьба за МОЗ: Чи допоможе прем’єрська підтримка "некорумпованим реформаторам"

  "Невелика допомога у спільній перемозі": Латвія допоможе відновлювати пошкоджені снарядами будинки