ГПУ звинувачує Тимошенко у затягуванні справи

  Генпрокуратура звинувачує Юлію Тимошенко у навмисному затягуванні розслідування кримінальної справи проти неї. Вранці екс-прем`єр прийшла на Борисоглібську без свого захисника, а тому - відмовилася свідчити, і без дозволу залишила слідче управління.

  У ГПУ наголошують, що Тимошенко свідомо не виконує процесуальні рішення слідчого і попереджають, що запобіжний захід проти неї - підписку про невиїзд - можуть змінити на більш жорсткий. Наступний допит призначили на завтра, на 15-ту годину.

  Тим часом, Юлія Тимошенко просить Генпрокуратуру закрити кримінальну справу проти неї. Про це повідомила прес-секретар колишнього прем`єра, Марина Сорока. За її словами, Тимошенко передала слідчому ГПУ скаргу про незаконність порушеної проти неї справи. Також вона звернулася з клопотанням про дозвіл виїхати 5-6 травня до Сумської області, на запрошення місцевих мешканців. Нагадаємо, Юлія Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. У квітні ГПУ порушила проти неї третю кримінальну справу щодо газових контрактів 2009-го року.

  Попередній матеріал
  Суд у справі Пукача неренесли на 26 травня
  Наступний матеріал
  Країни ЄС вимагають від влади Сирії засудити репресії проти опозиції
  Теги:
  Loading...