Суд у справі Пукача неренесли на 26 травня

  Перерву до 26 травня оголосив Печерський райсуд столиці у попередньому засіданні у справі Олексія Пукача. Мотивували це клопотанням підсудного про те, що його не ознайомили з матеріалами справи.

  Екс-керівника зовнішнього спостереження МВС звинувачують у навмисному вбивстві Георгія Гонгадзе. Саме засідання відбувалося у закритому режимі. Журналістів до зали суду не пустили. Адвокатів та представників прокуратури, присутніх на засіданні, попросили здати мобільні телефони та показати допуски до державної таємниці.

  Андрій Федур, адвокат Лесі Ґонґадзе: "Я вважаю, що засідання могло відбуватися у відкритому режимі. Жодних підстав, щоб було в закритому, я не бачив. Жодних питань, де б обговорювалися питання державної таємниці, в сьогоднішньому засіданні не піднімалося".

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Ґонґадзе: "Постаратися зашифрувати прізвища праівників міліції, яких там згадують. Так, як це було зроблено у вирокові, попередніх двох вироках. Тим не менш, напевно було дуже цікаво, щоб громадкість не побачила обвинувальний висновок. Тому що сторонні навіть юристи могли би оцінити, наскільки він малоспроможний. Або навіть не те, що малоспроможний, а наскільки цей обвинувальний висновок небездоганно підготовлений, скажу делікатно".

  Нагадаємо, слідчі встановили - Пукач діяв за вказікою колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб. Прокуратура вже направила до суду постанову про закриття справи щодо Кравченка, з причини його смерті. Геогрій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. Через два місяці в Таращанському лісі знайшли тіло, яке, за словами експертів, могло належати журналістові. Олексій Пукач тривалий час перебував у розшуку. У липні 2009 року його заарештували.

  Попередній матеріал
  За останні 10 років чисельність населення КНР зросла на 75 мільйонів
  Наступний матеріал
  ГПУ звинувачує Тимошенко у затягуванні справи
  Теги:
  Loading...