novynarnia.com

ГПУ завершила обшуки у будівлі НАБУ

  У Бюро кажуть, що слідчі таки не вилучили жодних документів

  Пішли так нічого і не вилучивши – так завершення обшуків прокурорами у приміщені Національного антикорупційного бюро прокоментувала речниця НАБУ Світлана Оліфіра, спростувавши таким чином заяву Юрія Луценка, зроблену кількома годинами раніше, що прокурори отримали необхідні для аналізу документи.

  Генеральний прокурор повідомляв, що підставою для обшуку стало розслідування за фактом незаконного прослуховування детективами антикорупційного бюро телефонних розмов. Але кого саме вони слухали – не поточнив. У прес-службі НАБУ, своєю чергою, ухвалу Печерського райсуду про проведення обшуку, що її пред’являли прокурори, назвали незаконною. Кажуть, у тексті не вказано справу, за якою проводилися слідчі дії, та прізвищ детективів, які начебто вчинили правопорушення.

  Але в Національному антикорупційному бюро припускають: обшуки пов'язані зі справою про розкрадання цукру державного підприємства у Черкаській області на суму понад 300 млн грн. Ключовим підозрюваним у цьому провадженні є заступник прокурора Київської області.

  Юрій Луценко, у свою чергу, у своєму Facebook написав: "Обшук закінчено. Виходячи з попередньої інформації – цікаво буде подивитися на кульбіт агресивних обвинувачувачів ГПУ (яка, як їм привиділося, відкрила війну з НАБУ) коли слідство ГПУ винним офіційно встановить НЕ працівника НАБУ".

  Попередній матеріал
  Холодницький: Луценко саботує притягнення до відповідальності одіозного харківського судді-хабарника
  Наступний матеріал
  З Ейфелевої вежі евакуювали всіх відвідувачів
  Теги:
  Loading...

  У НАБУ заявили, що судове рішення про обшук у них – незаконне

  Луценко розповів подробиці обшуку в будівлі НАБУ

  Луценко підтвердив, що ГПУ під час обшуків у будівлі НАБУ вилучила документи

  Обшуки в НАБУ: у ГПУ кажуть про вилучення документів, Бюро спростовує