Facebook / Юрій Луценко

ГПУ взялася розслідувати доведення до банкрутства "Чорноморського суднобудівного заводу"

  За даними правоохоронців, йдеться про збитки у понад 500 мільйонів гривень

  Генеральна прокуратура України розслідує зловживання службовим становищем посадовцями Фонду держмайна, Міністерства промполітики та Херсонського суднобудівного заводу. Йдеться про збитки у понад півмільярда гривень. Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко. 

  "Управління ГПУ з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, проводиться досудове розслідування за фактом зловживання своїм службовим становищем службовими особами ФДМУ, Міністерства промполітики України, ВАТ "Херсонський суднобудівний завод" під час внесення у 2011 році змін до пункту 11.6 договору купівлі-продажу акцій ДАХК "Чорноморський суднобудівний завод", що призвело до зменшення обсягу інвестиційних зобов’язань на суму понад 500 млн грн, чим спричинено тяжкі наслідки у вигляді збитків державі", – написав чільник ГПУ на сторінці у Facebook.

  Наразі слідство дає оцінку службовим особам Міністерства промполітики та Фонду державного майна. 

  Крім того, за словами Луценка, "вбачається умисне доведення до банкрутства ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" службовими особами підприємства та службовими особами інших суб’єктів господарювання".

  Як повідомляється, 21 червня цього року Печерський райсуд наклав арешт на нерухоме майно "Чорноморського суднобудівного заводу", а це виробничі цеха, комплекс складів, добудовочна набережна, комплекс пансіонату та інше (загалом 21 об'єкт), та на 99,87% акцій товариства. 

  Попередній матеріал
  У Харкові з'явилася перша бібліотека під відкритим небом – фото
  Наступний матеріал
  Деякі депутати вже полетіли на відпочинок – нардеп
  Loading...