logos.biz.ua

ГПУ: У Гречківського та посередника проводяться обшуки

Сьогодні, 23 вересня, відбуваються обшуки за місцем проживання і роботи підозрюваного члена ВРЮ Павла Гречківського та його посередника – Генпрокуратура

У члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського та посередника, який брав хабар, проводять обшуки. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Станом на п'ятницю, 23 вересня, відбуваються обшуки за місцем проживання і роботи підозрюваного та посередника", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Печерський райсуд виписав 3 млн та майже 900 тис. грн застави члену Вищої ради юстиції Павлу Гречківському. Його ГПУ підозрює у вимаганні $500 тис. за незаконний вплив на судове рішення.

Генпрокуратура натомість вимагала арештувати Гречківського, а суму застави збільшити до 12 млн та 700 тис. грн. Юрій Луценко також заявляв, що ГПУ вже наклала арешт на майно члена ВРЮ, серед  якого й люксове авто "Майбах".

Крім того, комісія Вищої ради юстиції відмовила ГПУ і залишила Гречківського на займаній посаді. Комісії забракло доказів, щоб звільнити свого колегу. Сам він провини не визнає. І вже заявив, що йде у відпустку. 

Попередній матеріал
ДУС спростувала блокування Культурного центру України в Москві: "Працює у штатному режимі"
Наступний матеріал
Зухвалий авіаудар по гумконвою у Сирії: у Bellingcat заявили про "російський слід"

Нацасоціація адвокатів: Провадження проти члена ВРЮ Гречківського – запланована провокація

Козаченко: Сьогодні Гречківський брав участь у засіданні ВРЮ

Козаченко назвала за що насправді порушено провадження проти члена ВРЮ

ВРЮ схвалила рішення про звільнення одіозної судді Царевич, рішення - за Президентом

Козаченко: ВРЮ розглядала справу Чауса і не знайшла порушення присяги

5 канал - трансляція наживо