unian.ua

ДУС спростувала блокування Культурного центру України в Москві: "Працює у штатному режимі"

  ДУС проведе перевірку фактів щодо ситуації, що склалась у колективі центру

  У Державному управлінні справами Президента України спростовують інформацію про захоплення Національного культурного центру України у Москві – установа працює у штатному режимі. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті ДУС.

  "Наразі Національний культурний центр України у м. Москві працює у штатному режимі, інформація щодо захоплення центру не відповідає дійсності, усі заплановані заходи проводяться згідно з графіком", – наголошується у повідомленні.

  При цьому зазначається, що ДУС проведе перевірку фактів щодо ситуації, що склалась у колективі центру, за результатами якої буде вжито "всіх необхідних заходів для нормалізації роботи культурного центру відповідно до чинного законодавства та міжурядових угод".

  Як повідомляв 5.ua, 21 вересня 2016 року власний кореспондент одного з українських видань у РФ повідомив, що Москві захопили Культурний центр України і гендиректора не пускають на робоче місце. Нагадаємо, 31 серпня Росія розблокувала роботу Культурного центру України в Москві, внісши до Єдиного державного реєстру юридичних осіб зміни у відомості про нового директора Центру Іонова.

  Зауважимо, 28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури в Москві пройшли обшуки, а потім її директор Наталія Шаріна була затримана. А у грудні 2015 року в Москві захист директорки Бібліотеки української літератури вимагає скасувати її домашній арешт.

  Попередній матеріал
  Брифінг голови СБУ Василя Грицака – завершено
  Наступний матеріал
  ГПУ: У Гречківського та посередника проводяться обшуки

  Директорці української бібліотеки в Москві хочуть висунути нове звинувачення

  У Москві зникла одна з працівниць української бібліотеки

  Клімкін на засіданні міністрів ОБСЄ вимагатиме від РФ припинити репресії у Криму

  "Крим SOS": активісти пікетують посольство РФ у Києві, вимагають припинити репресії у Криму

  Репресії у Криму: за кермування авто з українськими номерами позбавили прав понад 200 водіїв

  Репресії у Криму тривають: Умеров розповів про спробу дискредитувати Меджліс